blog picture
10.12.2019 Novinky v eHUBu
Affiliate program UrbanStore přechází pod křídla sítě eHUB
Pokud promujete UrbanStore zbystřete, od 1. ledna 2020 přejde affiliate program UrbanStore CZ i SK kompletně pod správu sítě eHUB
blog picture
03.12.2019 Vzdělávání
Přehled zajímavých článků za listopad 2019
Přehled nejzajímavějších článků z oblasti on-line a affiliate na které jsme v listopadu narazili. Budeme rádi, pokud vám pomůžeme rozšířit vaše obzory a třeba trošku pomůžeme v rozvoji váš a vašeho businessu.
blog picture
21.11.2019 Novinky v eHUBu
Black Friday 2019
Jeden z vrcholů hlavní sezóny - Black Friday 2019 - je tady. Část našich inzerentů připravila speciální akce, kupóny a další materiály, které lze k vyšší propagaci využít. Co doporučujeme k propagaci využít?
blog picture
15.11.2019 Novinky v eHUBu
Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel ze sítě
Vážení partneři, přeji vám hezký pátek a přináším pár čísel z naší sítě. Věřím, že vás zaujmou.
blog picture
20.09.2019 Novinky v eHUBu
Jak sledovat náklady za affiliate v Google Analytics/Google Data Studio?
Nejen za účelem snadnější tvorby reportů si řada markeťáků oblíbila nástroj Google Data Studio. Dostat do něj ale automatizovaně potřebná data není vždy snadné. Ukážeme si, jak lze skrze Google Analytics pracovat s často nejsledovanější položkou, náklady.
blog picture
19.09.2019 Novinky v eHUBu
Jak co nejlépe propagovat svou službu affiliate partnerům?
V článků se pokusím přiblížit způsoby a možnosti komunikace inzerentů směrem k partnerům. Je na vás, který ze způsobů si vyberete. Je důležité si uvědomit, že bez pravidelné komunikace budete těžko dosahovat očekávaných výsledků.
blog picture
10.09.2019 Novinky v eHUBu
Propagujte největší online třžiště světa AliExpress
Představujeme novou affiliate kampaň AliExpress
blog picture
07.08.2019 Novinky v eHUBu
Report z teambuildingu
Náš letošní letní teambuilding připadl na poslední týden v červenci. Základní představa byla vypadnout z města a netrpět vedra v kanceláři, zároveň jsme ve světle realizovaného spojení s Affiliate Agency Network nemohli na celý týden opustit naše stroje.
blog picture
03.07.2019 Vzdělávání
Propagace léto 2019
Začátek letní sezóny je za námi, více než dva měsíce ale stále před. Přinášíme naše tipy, na co svou propagaci dále zaměřit. Konkrétní inzerenti, konkrétní produkty či nabídky. Pravidelně aktualizovaný seznam doporučujeme průběžně sledovat.