Jak se stát Publisherem?

Stačí se zaregistrovat, vybrat si z nabídky aktivních kampaní a začít je propagovat na svém webu a dalších online kanálech. Při efektivní propagaci na sebe provize nenechají dlouho čekat.

Proč se stát Publisherem na eHubu?

Jednoduché a přehledné uživatelské prostředí

 

Široká nabídka více než 100 aktivních CZ/SK kampaní

 

Kvalitní technická podpora a pomoc začínajícím Publisherům

 

Inovativní reklamní prvky, které sami vyvíjíme (například dynamické bannery pro lepší konverzi)

 

Rychlé vyplácení provizí

 

Zapojte se do jedné z více než 100 aktivních kampaní.

Máte stránky nebo blog o jídle, módě, cestování, životním stylu, sportu, elektronice, nebo se věnujete jakémukoli jinému tématu? Na eHUBu jistě najdete kampaň, která se na váš web doopravdy hodí.

Časté dotazy

​Kdokoli, kdo má prostor propagovat online nabídky našich Advertiserů – ať už pomocí konkrétního webu, blogu, nebo třeba skrze sociální sítě. Registrace Publishera je zdarma, jednoduchá a rychlá.
Od 20. dne v měsíci nám v systému na schválené provize vystavíte fakturu, my ji poté schválíme a následně proplácíme.
​Nabídka kampaní je doopravdy široká - od slevových portálů, přes e-shopy zaměřené na módu, zdravý životní styl a sport až po finanční produkty a cestování. Aktuální výpis dostupných kampaní včetně základních informací o výši provize naleznete v našem katalogu.
Odkazování skrze náš systém vede vždy přes URL začínající v této podobě: https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=AID&a_bid=BID kde AID je uživatelské číslo Publishera v naší síti a BID reprezentuje konkrétní reklamní prvek v kampani. Odkaz lze zároveň prodloužit parametrem desturl s požadovaným deeplinkem. Doporučujeme si odkaz vždy vygenerovat v našem systému (generátor odkazů v reklamních prvcích). Více se dočtete v příspěvku "Jak sestavit odkaz" na našem blogu.