STAŇTE SE PUBLISHEREM.

eHUB je jediná česká affiliate síť, která vyvíjí a neustále zdokonaluje vlastní technické řešení. Máte specifické požadavky? Neváhejte nás oslovit ohledně řešení na míru.

Zaregistruj se!

Jak se stát Publisherem?

Stačí se zaregistrovat, vybrat si z nabídky aktivních programů a začít je propagovat na svém webu a dalších online kanálech. Při efektivní propagaci na sebe provize nenechají dlouho čekat.

Proč se stát Publisherem na eHubu?

trophy

Jednoduché a přehledné uživatelské prostředí

trophy

Široká nabídka více než 200 aktivních CZ/SK programů

trophy

Kvalitní technická podpora a pomoc začínajícím Publisherům

trophy

Inovativní reklamní prvky, které sami vyvíjíme (například dynamické bannery pro lepší konverzi)

trophy

Rychlé vyplácení provizí

ZAPOJTE SE DO JEDNHO Z VÍCE NEŽ 200 AKTIVNÍCH PROGRAMŮ.

Máte stránky nebo blog o jídle, módě, cestování, životním stylu, sportu, elektronice, nebo se věnujete jakémukoli jinému tématu? Na eHUBu jistě najdete program, který se na váš web doopravdy hodí.

Zapojit se

Časté dotazy

trophy

Kdo se může stát Publisherem?

​Kdokoli, kdo má prostor propagovat online nabídky našich Advertiserů – ať už pomocí konkrétního webu, blogu, nebo třeba skrze sociální sítě. Registrace Publishera je zdarma, jednoduchá a rychlá.

trophy

Jak dochází k vyplácení provizí?

Na schválené provize nám v systému vystavíte fakturu, my ji poté schválíme a následně proplatíme.

trophy

Jaké programy eHUB nabízí?

​Nabídka programů je doopravdy široká - od slevových portálů, přes e-shopy zaměřené na módu, zdravý životní styl a sport až po finanční produkty a cestování. Aktuální výpis dostupných programů včetně základních informací o výši provize naleznete v našem katalogu.

trophy

Jak funguje odkazování skrze eHUB?

Odkazování skrze náš systém vede vždy přes URL začínající v této podobě: https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=AID&a_bid=BID kde AID je uživatelské číslo Publishera v naší síti a BID reprezentuje konkrétní reklamní prvek v programu. Odkaz lze zároveň prodloužit parametrem desturl s požadovaným deeplinkem. Doporučujeme si odkaz vždy vygenerovat v našem systému (generátor odkazů v reklamních prvcích). Více se dočtete v příspěvku "Jak sestavit odkaz" na našem blogu.

trophy

Jak začít a na co si dát pozor?

Doporučení pro úplné nováčky jsme sepsali na naší wiki stránce. Každý program má svá pravidla, nezapomeňte na náš přístup k omezením propagace.