Příběhy našich zákazníků

S drtivou většinou klientů si vzájemně přirosteme k srdci a naše spolupráce úspěšně trvá dlouhé roky. Přečtěte si příběhy některých z nich.

501 spokojených zákazníků

Bonami Vodafone Benu Alzask mBank Raiffeisen Smarty SEVT AboutYou Marimex Zalando Lounge Twisto

Co zákazníci
chválí?

Michal Majgot
Senior affiliate manažer v Alza.cz

Affiliate síť eHUB nám pomáhá rozvíjet affiliate Alzy na Slovensku. Využíváme tak jejich pokročilé technické řešení, které nám umožňuje program dále škálovat a férově odměňovat zapojené partnery. Oceňuji také skvělou komunikaci a lidský přístup. A to nejen k nám, ale i k affiliate partnerům. eHUB je pro nás spolehlivým obchodním partnerem, se který chceme náš affiliate program dále rozvíjet a dělat ho lepší.

Kamil Kotraba
Head of Performace Marketing Bonami.cz

Po přechodu z jiného affiliate řešení se nám daří v affil programu Bonami.cz neustále růst - oceňujeme především permanentní nárůst partnerů, rychlost komunikace a řešení problémů, technickou podporu a snahu program neustále rozvíjet. Affiliate síť eHUB je naším stabilním partnerem a společnými silami budeme i nadále pokračovat v úspěšné spolupráci a růstu tohoto kanálu.

Michal Šeděnka
E-commerce and Performance Marketing Lead Vodafone.cz

Platforma eHUB nám pomohla se startem našeho affiliate programu a díky skvělé komunikaci nám ho pomáhá dále rozvíjet. Velmi oceňuji schopnost poskytovat jak obchodní, tak technickou pomoc, a to především ve správném nastavení trackingu.

Petr Šteiner
Senior Marketing Specialist Smarty.cz

Na platformě eHUB si nejvíce vážíme časové flexibility, se kterou přistupují k našim požadavkům. Kromě pokročilého reportingu a přehlednosti platformy oceňujeme také rychlost přechodu na eHUB z jiné platformy.

Karel Svoboda
Marketingový manager Ozdobdort.cz

Nejdůležitějším faktorem při výběru platformy pro affiliate pro nás byla možnost kompletní automatizace, jednoduché napojení a rychlá reakce pracovníků dané platformy. Nakonec jsme vybrali platformu eHUB, která vše potřebné splňuje. Aktuálně jsme do platformy zapojili další naše e-shopy, které provozujeme a s výsledky jsme velmi spokojeni.

Martin Borl
Majitel Littleshoes.cz

Se společností eHUB spolupracujeme již téměř 2 roky a za tu dobu se významně zvýšil počet partnerů, kteří jsou do našeho programu zapojeni, a kteří přináší stále větší objem transakcí. V affiliate programu vidíme přínos nejen čistě výkonnostní, ale budujeme skrz něj i povědomí o značce a začínáme stavět dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky. Vážíme si flexibilní podpory ze strany eHUBu i chuť rozšiřovat partnerskou síť tak, abychom mohli plnit naše marketingové cíle

Tomáš Ráček
Head of External Call Center and Affiliate network mBank

Před třema lety se začala mapovat naše spolupráce s platformou eHUB, která tvoří základní stavební kámen našeho nově vzniklého affiliate programu v České a Slovenské republice. Poskytuje nám vyspělé technické zázemí a díky výborné komunikaci nám pomáhá nejen s našim rozvojem, ale také nám sdílí aktuální trendy v oblasti affiliate světa.

Jiří Laburda
Senior online marketing specialista Marimex

S affiliate sítí eHUB jsme začali spolupracovat před rokem a půl. Od začátku je spolupráce bezproblémová, máme od nich plnou technickou i administrativní podporu. Překvapila nás snadnost implementace měřícího kódu, přehlednost administrace i rychlé zapojování affiliate partnerů. Spokojeni jsme i s výkonem jednotlivých partnerů. Díky spolupráci s eHUB.cz jsme dokázali růst i v této nelehké době a věříme, že tomu tak bude i do budoucna. Jsme přesvědčeni, že rozhodnutí vybrat eHUB.cz bylo správné, protože jsme v něm našli kvalitního partnera pro rozšiřování affiliate sítě.

Klaudio Fejzaj
Growth Manager Lentiamo

eHUB umožnil naší značce nejen bezproblémový přechod z našeho interního řešení na spravovanou platformu, ale také rozšířit naše partnerství a zároveň snížit náklady. Jejich specializovaní affiliate manažeři nám pomáhají podporovat růst a potřeby naší značky tím, že veškerou tvrdou práci dělají za nás.

Jiří Votava
Majitel BrainMarket

U platformy eHUB oceňujeme hlavně velmi kvalitní komunikaci a schopnost flexibilně a rychle řešit naše požadavky. Díky spolupráci s eHUB se affiliate stál stabilní součástí našeho marketingového mixu.

Jaroslav Pisklák
Jednatel a obchodní manažer Nutsman.cz

Zapojení do afiiliate sítě eHUB nám přineslo nové obzory, nové příležitosti, jak spolupracovat s partnery. Vyhovuje nám technické řešení a celkový přístup eHUBu.

Štefan Kuska
Area Manager Czech Republic ZooRoyal.cz

Po vstupu na český trh jsme hledali spolehlivého partnera, který nám pomůže k dosažení našeho cíle, stát se jedním z nejvýznamnějších prodejců chovatelských potřeb a krmiv, a tím zlepšovat kvalitu života domácích mazlíčků i jejich páníčků. Jsme pevně přesvědčeni, že jsme v affiliate síti eHUB takového partnera našli. Na spolupráci si vážíme zejména kvalitního technického řešení, bezproblémové a vstřícné komunikace směrem k nám i affiliate partnerům a celkové důvěry, které se eHUB těší v affiliate komunitě. Díky tomu nemusíme mít obavu spojit svoji značku právě s touto sítí a víme, že je dobře postaráno o nás i naše affiliate partnery.

Josef Buryan
Chief Marketing Officer Aktin/Vilgain

Spolupráce s affiliate sítí eHUB pro nás v Aktinu představuje důležitý krok v rozšiřování našeho pokrytí v oblasti affiliate marketingu. Ačkoliv jsme již dříve pracovali s vlastním řešením, spojení sil s eHUBem nám umožňuje efektivněji škálovat naše aktivity a vytvářet synergii, kde se obě řešení vzájemně doplňují a posilují. eHUB nám poskytuje pokročilé technické řešení, které zásadně přispívá k růstu a efektivitě našeho affiliate programu. Oceňujeme jejich férový a transparentní přístup k affilu a výbornou komunikaci, která je klíčová jak pro vztah s námi, tak pro vztahy s affiliate partnery. eHUB je pro nás nejen technickým poskytovatelem, ale spolehlivým obchodním partnerem, s nímž chceme náš affiliate program neustále rozvíjet a vylepšovat.

Pusťte se do affiliate marketingu s eHUBem

Naši affiliate manažeři připraví individuální řešení, které pro vás bude mít maximální přínos.

Začít