Příběhy našich zákazníků

S drtivou většinou klientů si vzájemně přirosteme k srdci a naše spolupráce úspěšně trvá dlouhé roky. Přečtěte si příběhy některých z nich.

277 spokojených zákazníků

Případové studie

Co zákazníci
chválí?

Kamil Kotraba
Head of Performace Marketing Bonami.cz

Po přechodu z jiného affiliate řešení se nám daří v affil programu Bonami.cz neustále růst - oceňujeme především permanentní nárůst partnerů, rychlost komunikace a řešení problémů, technickou podporu a snahu program neustále rozvíjet. Affiliate síť eHUB je naším stabilním partnerem a společnými silami budeme i nadále pokračovat v úspěšné spolupráci a růstu tohoto kanálu.

Michal Šeděnka
E-commerce and Performance Marketing Lead Vodafone.cz

Platforma eHUB nám pomohla se startem našeho affiliate programu a díky skvělé komunikaci nám ho pomáhá dále rozvíjet. Velmi oceňuji schopnost poskytovat jak obchodní, tak technickou pomoc, a to především ve správném nastavení trackingu.

Petr Šteiner
Senior Marketing Specialist Smarty.cz

Na platformě eHUB si nejvíce vážíme časové flexibility, se kterou přistupují k našim požadavkům. Kromě pokročilého reportingu a přehlednosti platformy oceňujeme také rychlost přechodu na eHUB z jiné platformy.

Littleshoes
Martin Borl, majitel littleshoes.cz

Se společností eHUB spolupracujeme již téměř 2 roky a za tu dobu se významně zvýšil počet partnerů, kteří jsou do našeho programu zapojeni, a kteří přináší stále větší objem transakcí. V affiliate programu vidíme přínos nejen čistě výkonnostní, ale budujeme skrz něj i povědomí o značce a začínáme stavět dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky. Vážíme si flexibilní podpory ze strany eHUBu i chuť rozšiřovat partnerskou síť tak, abychom mohli plnit naše marketingové cíle

mBank
Tomáš Ráček - Head of External Call Center and Affiliate network

Před třema lety se začala mapovat naše spolupráce s platformou eHUB, která tvoří základní stavební kámen našeho nově vzniklého affiliate programu v České a Slovenské republice. Poskytuje nám vyspělé technické zázemí a díky výborné komunikaci nám pomáhá nejen s našim rozvojem, ale také nám sdílí aktuální trendy v oblasti affiliate světa.

Marimex
Jiří Laburda, Senior online marketing specialista

S affiliate sítí eHUB jsme začali spolupracovat před rokem a půl. Od začátku je spolupráce bezproblémová, máme od nich plnou technickou i administrativní podporu. Překvapila nás snadnost implementace měřícího kódu, přehlednost administrace i rychlé zapojování affiliate partnerů. Spokojeni jsme i s výkonem jednotlivých partnerů. Díky spolupráci s eHUB.cz jsme dokázali růst i v této nelehké době a věříme, že tomu tak bude i do budoucna. Jsme přesvědčeni, že rozhodnutí vybrat eHUB.cz bylo správné, protože jsme v něm našli kvalitního partnera pro rozšiřování affiliate sítě.

Michal Majgot
Senior affiliate manažer v Alza.cz

Affiliate síť eHUB nám pomáhá rozvíjet affiliate Alzy na Slovensku. Využíváme tak jejich pokročilé technické řešení, které nám umožňuje program dále škálovat a férově odměňovat zapojené partnery. Oceňuji také skvělou komunikaci a lidský přístup. A to nejen k nám, ale i k affiliate partnerům. eHUB je pro nás spolehlivým obchodním partnerem, se který chceme náš affiliate program dále rozvíjet a dělat ho lepší.

Jaroslav Pisklák
Jednatel a obchodní manažer Nutsman.cz

Zapojení do afiiliate sítě eHUB nám přineslo nové obzory, nové příležitosti, jak spolupracovat s partnery. Vyhovuje nám technické řešení a celkový přístup eHUBu.

Karel Svoboda
Marketingový manager Ozdobdort.cz

Nejdůležitějším faktorem při výběru platformy pro affiliate pro nás byla možnost kompletní automatizace, jednoduché napojení a rychlá reakce pracovníků dané platformy. Nakonec jsme vybrali platformu eHUB, která vše potřebné splňuje. Aktuálně jsme do platformy zapojili další naše e-shopy, které provozujeme a s výsledky jsme velmi spokojeni.

BrainMarket.cz
Jiří Votava majitel BrainMarket

U platformy eHUB oceňujeme hlavně velmi kvalitní komunikaci a schopnost flexibilně a rychle řešit naše požadavky. Díky spolupráci s eHUB se affiliate stál stabilní součástí našeho marketingového mixu.

Dobre-knihy.cz
Marek Růžička, Co-Founder & Head of E-mail Marketing, agentura promoGEN

Naše klienty se snažíme rozvíjet po všech směrech a pokud u některého z nich dává smysl Affiliate marketing, s jistotu se obracíme na eHUB. Onboarding i následná péče je na profesionální úrovni, stejně jako spolupráce při plnění strategických cílů našich klientů.

Štefan Kuska
Area Manager Czech Republic ZooRoyal.cz

Po vstupu na český trh jsme hledali spolehlivého partnera, který nám pomůže k dosažení našeho cíle, stát se jedním z nejvýznamnějších prodejců chovatelských potřeb a krmiv, a tím zlepšovat kvalitu života domácích mazlíčků i jejich páníčků. Jsme pevně přesvědčeni, že jsme v affiliate síti eHUB takového partnera našli. Na spolupráci si vážíme zejména kvalitního technického řešení, bezproblémové a vstřícné komunikace směrem k nám i affiliate partnerům a celkové důvěry, které se eHUB těší v affiliate komunitě. Díky tomu nemusíme mít obavu spojit svoji značku právě s touto sítí a víme, že je dobře postaráno o nás i naše affiliate partnery.

Lentiamo
Klaudio Fejzaj, Growth Manager

eHUB umožnil naší značce nejen bezproblémový přechod z našeho interního řešení na spravovanou platformu, ale také rozšířit naše partnerství a zároveň snížit náklady. Jejich specializovaní affiliate manažeři nám pomáhají podporovat růst a potřeby naší značky tím, že veškerou tvrdou práci dělají za nás.

Pusťte se do affiliate marketingu s eHUBem

Naši affiliate manažeři připraví individuální řešení, které pro vás bude mít maximální přínos.

Začít