STAŇTE SE ADVERTISEREM.

Sháníte prostor pro online propagaci? Váš reklamní program otestujeme, nabídneme naší široké základně Publisherů a v jeho průběhu ho budeme stále optimalizovat. Vy platíte až za jeho skutečné výsledky.

Zaregistruj se!

Jak se stát Advertiserem?

Nechat efektivně propagovat váš produkt nebo službu na internetu je díky eHUBu hračka. Stačí splnit několik jednoduchých kroků:

Proč inzerovat na internetu právě pomocí eHUBu?

trophy

Jsme stabilní platforma pro inzerenty už od roku 2010

trophy

Preferujeme individuální přístup ke každému Advertiserovi včetně přípravy technického řešení na míru

trophy

Vytvoření programu je jednoduché a intuitivní, do provozu ho uvádíme během několika dní

trophy

Poskytujeme přehledné reporty, ale jen jednu souhrnnou fakturu měsíčně

trophy

Snažíme se každému klientovi pomáhat s rozvojem programu a aktivně oslovovat vhodné Publishery

trophy

Náš affiliate manager je klientovi kdykoli k dispozici a řeší veškeré dotazy a připomínky

Časté dotazy

trophy

Jak probíhá spuštění programu v eHUBu?

​Rychle. Po podpisu smlouvy a nastavení provizního modelu následuje technická implementace našeho trackovacího systému na vaše stránky. Po úspěšném otestování a spuštění programu ho postupně optimalizujeme. To, jak si vede, můžete pohodlně sledovat v jednoduchém uživatelském prostředí našeho systému.

trophy

Kolik Publisherů je v eHUBu zaregistrováno a jaké obory postihují?

Aktuálně je aktivních asi 5000 Publisherů, ale jejich počet stále stoupá. Jedná se o provozovatele webů nebo projektů z nejrůznějších oblastí, autory recenzí, blogery, cashbackové portály, kuponové portály, agregátory slevových nabídek nebo Publishery využívající k propagaci své účty na sociálních sítích.

trophy

Musím do detailů rozumět affiliate marketingu a spravovat svuj program sám, abych se stal úspěšným Advertiserem v síti eHUB?

​Každý program v našem systému má na starosti interní affiliate manager a ten se stará o jeho rozvoj a úspěch. Pokud chcete mít vše pod kontrolou, affiliate manager slouží jako kontaktní osoba eHUBu v případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek. O vše se postaráme také v případě, že nemáte prostor pro každodenní řešení problémů a otázek spojených s během programu.

trophy

S jakými výsledky mohu automaticky počítat po spuštění programu?

​​Affiliate program není automatizovaný reklamní systém jako PPC nebo RTB. Affiliate marketing je především o dlouhodobé spolupráci a vztahu mezi Advertiserem a jeho Publishery. Nelze předem přesně odhadnout, jaký obrat affiliate program v prvních měsících přinese. Důležité je hned na začátku velmi zodpovědně nastavit provizní model. První objektivní výsledky dokážeme vyhodnotit zpravidla po prvních 3-6 měsících běhu programu.

trophy

Kolik inzerování na affiliate síti eHUB stojí a jaké se platí provize?

Provize programu v eHUBu je zpoplatněno dle rozsahu požadovaných služeb, trackovací metody a náročnosti vybraného provizního modelu. Pokud nás kontaktujete, vše Vám rádi řekneme v konkrétních číslech a domluvíme se na variantě, která bude pro Vás vyhovující. Ze všech transakcí schválených v průběhu naší spolupráce si ponecháváme 20 %, takže pokud může například Advertiser nabídnout provizi 5 % z objednané částky, Publisheři v naší síti obdrží 4 %.

trophy

Jak probíhá fakturace provizí? Co stornované a nezaplacené objednávky?

Provize platí Advertiser jen z řádně dokončených a zaplacených objednávek. Pokud je objednávka stornována, nedojde-li k vyzvednutí zásilky zaslané na dobírku, nebo je-li objednávka vrácena v zákonné lhůtě, Advertiser má právo transakci zamítnout. Fakturace schválených provizí všech s vámi spolupracujících Publisherů probíhá pouze jednou měsíčně.