KDO JSME?

Stojíme za původní českou affiliate sítí eHUB. Pomáháme obchodníkům zefektivnit online reklamu a provozovatelům webů a blogů získat provize z reklamy na svých stránkách.

Co děláme?

Působíme jako efektivní spojnice mezi internetovými obchodníky a majiteli webů. Zastupujeme řadu Advertiserů, kteří chtějí jednoduché a účinné reklamní řešení pro zvýšení zisku na internetu, a poskytujeme prostor velkému množství Publisherů, nabízejícím své online kanály pro propagaci kampaní a produktů. Zároveň dohlížíme na dodržování smluvených pravidel a vyplácení provizí. Pro zájemce ze strany inzerentů připravujeme také pravidelně školení affiliate marketingu.

advertiser

Provozování affiliate sítě

Zajišťujeme provoz affiliate sítě po administrativní i systémové stránce a vytváříme tak prostor pro vzájemnou spolupráci Advertiserů a Publisherů.

advertiser

Individuální přístup

Přistupujeme individuálně k potřebám jednotlivých Advertiserů a Publisherů a pomáháme jim k růstu a budování vzájemných vztahů.

advertiser

Výkonnostní kampaně

Pro své klienty zajišťujeme také krátkodobé realizace výkonnostních kampaní za účelem dosažení předem stanovených cílů

Náš tým

Ondřej Hájek

Ondřej Hájek

Spolumajitel
hajek@ehub.cz

Milan Pichlík

Milan Pichlík

Spolumajitel
milan@ehub.cz


Lukáš Jabůrek

Lukáš Jabůrek

Affiliate development manager
lukas@ehub.cz

Martin Bětík

Martin Bětík

Senior affiliate manager
martin@ehub.cz

Jan Ptáček

Jan Ptáček

Affiliate manager
honza@ehub.cz

Adam Hájek

Adam Hájek

Affiliate manager
adam@ehub.cz

Kristina Krátká

Kristina Krátká

Affiliate manager
kratka@ehub.cz

Veronika Křetínská

Veronika Křetínská

Affiliate manager
veronika@ehub.cz

Šárka Kahánková

Šárka Kahánková

Affiliate manager
sarka@ehub.cz

Petra Černochová

Petra Černochová

Affiliate manager
petra@ehub.cz


Tomáš Brandejs

Tomáš Brandejs

Senior developer
brandejs@ehub.cz

David Hájek

David Hájek

Junior developer
david@ehub.cz

Tomáš Jacík

Tomáš Jacík

Server administrator
vyvoj@ehub.cz


Petr Zemánek

Petr Zemánek

Sales manager
petr@ehub.cz
+420 778 050 075

Kristina Nováková

Kristina Nováková

Sales manager
kristina@ehub.cz
+420 774 352 404