GDPR v eHUB a změna VOP

Přehled zajímavých článků za prosinec 2019

Přehled nejzajímavějších článků z oblasti on-line a affiliate na které jsme v prosinci narazili. Budeme rádi, pokud vám pomůžeme rozšířit vaše obzory a třeba trošku pomůžeme v rozvoji váš a vašeho businessu.

Čti dál

2019: první rok, kdy jsme plně využili našich konkurenčních výhod

Shrnutí nejúspěšnějšího roku v historii affiliate sítě

Čti dál

Affiliate program UrbanStore přechází pod křídla sítě eHUB

Pokud promujete UrbanStore zbystřete, od 1. ledna 2020 přejde affiliate program UrbanStore CZ i SK kompletně pod správu sítě eHUB

Čti dál

Přehled zajímavých článků za listopad 2019

Přehled nejzajímavějších článků z oblasti on-line a affiliate na které jsme v listopadu narazili. Budeme rádi, pokud vám pomůžeme rozšířit vaše obzory a třeba trošku pomůžeme v rozvoji váš a vašeho businessu.

Čti dál

Black Friday 2019

Jeden z vrcholů hlavní sezóny - Black Friday 2019 - je tady. Část našich inzerentů připravila speciální akce, kupóny a další materiály, které lze k vyšší propagaci využít. Co doporučujeme k propagaci využít?

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel ze sítě

Vážení partneři, přeji vám hezký pátek a přináším pár čísel z naší sítě. Věřím, že vás zaujmou.

Čti dál

Jak sledovat náklady za affiliate v Google Analytics/Google Data Studio?

Nejen za účelem snadnější tvorby reportů si řada markeťáků oblíbila nástroj Google Data Studio. Dostat do něj ale automatizovaně potřebná data není vždy snadné. Ukážeme si, jak lze skrze Google Analytics pracovat s často nejsledovanější položkou, náklady.

Čti dál

Jak co nejlépe propagovat svou službu affiliate partnerům?

V článků se pokusím přiblížit způsoby a možnosti komunikace inzerentů směrem k partnerům. Je na vás, který ze způsobů si vyberete. Je důležité si uvědomit, že bez pravidelné komunikace budete těžko dosahovat očekávaných výsledků.

Čti dál