Affiliate síť AffilNet přechází pod křídla eHUBu

Je to již několik měsíců od chvíle, kdy Affiliate Agency Network přešla pod eHUB. Nyní po vzájemné dohodě přejde pod eHUB další affiliate síť a to AffilNet. Proč se rozhodli přejít? Jaké kampaně se budou migrovat? To vše v článku!

Přehled vzdělávacích článků za květen 2020

Další várka článků, podcastů a videí, které jsme vybrali v průběhu dubna a května a které by vám měli dle nás pomoci ve vašem podnikání.

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za duben

Přehled dat za duben 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Přehled vzdělávacích článků za duben 2020

Další várka vzdělávacích článků z oblasti on-line marketingu, které jsme vybrali v průběhu března a dubna. Určitě si je nenechte ujít.

Spousta nových funkcí pro práci s XML feedy pro affiliate v eHUBu

Pracovat s XML je náročné. Co e-shop, to jiný standard výstupu. Ne všechny problémy dokážeme naší novou technologií v eHUBu vyřešit, ale dost z nich ano. Co je tedy nového?

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za březen

Přehled dat za březen 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Aktualizace bodů omezení propagace affiliate programů

Po předělání e-mailové komunikaci jsme se vrhli také na aktualizaci seznamu omezení propagace jednotlivých affiliate programů. Možná jste již v loňském roce zaznamenali, že více dbáme na dodržování pravidel.

Nová podoba emailové komunikace v eHUBu

V posledních měsících se toho v eHUBu mění opravdu hodně a jednou z důležitých věcí je i emailing. Na čem jsme zapracovali? Co se změnilo? Je toho opravdu hodně, tak pojďme na to!