GDPR v eHUB a změna VOP

Vylepšené možnosti trackingu a práce s kupóny

Díky novému trackingu může inzerent kvalitněji vyhodnocovat PNO nejen affiliate programu jako celku, ale i na úrovni dílčího segmentu kupónových stránek či jednotlivých partnerů. Nákladem není jen provize, ale i hodnota slevy pro koncového zákazníka.

Čti dál

Nový tracking

Po několika letech jsme se rozhodli kompletně přepsat trackovací jádro našeho systému. Klasický princip trackování přes tzv. cookies 3. strany, na kterém affiliate běžně fungoval snad 20 let, již není dnes postačující. Jaké změny u nás nastaly?

Čti dál

Velikonoce 2019: přehled akcí a tipy k propagaci

Letošní svátky Velikonoc připadají na prodloužený víkend od 19. 4. do 22. 4. Jeden z nejvýznamnějších svátků nabízí i pro czaffil zajímavé akce a tipy k propagaci. A co tedy inzerenti připravili?

Čti dál

Propagujte založení účtu u UniCredit Bank

Představujeme novou affiliate kampaň UniCredit Bank: U-konto

Čti dál

Report z návštěvy Affiliate Summit Europe 2019

Ondřej Hájek: O návštěvě Affiliate Summitu jsem přemýšlel několik let. Témata přednášek na letošním ročníku evropské verze mě pak přesvědčila se konečně na tuto akci vydat podívat.

Čti dál

Jak v eHUB přistupujeme k výplatám v případě platebních problémů inzerenta

Jak v eHUB přistupujeme k výplatám v případě platebních problémů inzerenta

Čti dál

MDŽ: přehled akcí a tipy k propagaci

Je tu Mezinárodní den žen 2019 a s ním i naše tipy, na co se v propagaci zaměřit.

Čti dál

Propagujte Zážitky.cz

Po vlně nejrůznějších e-shopů a jejich produktů tu máme inzerenta, díky kterému můžete svým zákazníkům nabídnout zážitky na celý život. Můžete jim také dát možnost udělat radost svým blízkým hned dvakrát.

Čti dál