Přehled zajímavých článků za prosinec 2019

Vážení partneři,
vánoční sezóna je neodvratně za námi a já pevně věřím, že se vám dařilo získat co nejvíce konverzí a lednová fakturace vám udělá radost. V mezičase si můžete přečíst to nejzajímavější, co jsme v průběhu prosince objevili na českém i zahraničním internetu a co vám dle mého soudu může pomoci ve vašem podnikání a rozvoji.

Z ČESKA

Pokud jste ještě nevyzkoušeli placenou reklamu, nebo se vám s ní nedařilo, doporučuji přečíst článek Milana Pichlíka ve kterém shrnuje své dvouleté zkušenosti Google AdSense na svém webu.

description

A když už jsme u placené reklamy, zeptám se, zda sledujete, jak dělá placenou reklamu konkurence? Pravda v affilu to není tak časté, ale třeba díky tomu narazíte na zajímavé tipy, která vám mohou pomoci. O tom jak sledovat konkurenci v PPC reklamách se na Mladém podnikateli rozhovořil Adam Dvořák z eVision.

Pár tipů od zkušených affiláků sepsal Drago ve svém článku 5 tipů od zkušených affiláků. Například co dělat, když vám web naroste a starší články vám začnou zapadat.

Víte co je to WebP, ať už víte, či nevíte, o používání tohoto formátu se rozepsal Pepa Kroupa ve svém článku Obrázky WebP – jaké jsou jejich výhody a jak je na webu používat? S tím pak souvisí další článek stejného autora o optimalizaci obrázků na webu.

description

Pokud se věnujete tvorbě na Youtube mohla by vás zaujmout nová funkce Youtube tzv. Super Stickers, která umožní vašim fanouškům dávat vám „samolepky“ k vašemu vysílání. Vtipné je, že si tyto samolepky nejprve musí koupit a z jejichž ceny získáte provizi. Více v posledním odstavci tohoto článku.

Své zkušenosti s tvorbou PBN (Private Blog Network) sepsal Radek Strouhal český affilák na Islandu ve svém článku Cesta k výdělečnému zahraničnímu webu, díl III. – tvořím PBN.

Ondřej Hájek se v Mladém podnikateli rozhovořil o tom jak správně přistupovat k affiliate manažerovi. Celý rozhovor si můžete poslechnout zde.

ZE ZAHRANIČÍ

Pokud používáte mocný SEO nástroj Ahrefs, třeba vám pomůže k efektivnějšímu využívání tohoto šikovného pomocníka tento článek s tipy a triky na různé vyhledávání

A na závěr tu pro vás mám dva ultimátní průvodce pro nadcházející rok 2020. Oba jsou od SEO génia Briana Deana z webu Backlinko.com. První s názvem The Definitive Guide To SEO In 2020 představuje vyčerpávající pohled na SEO. V druhém článku najdete stejně vyčerpávající odpovědi o Content marketing. Hodně místa je věnováno videu a YouTube.

description

Do nového roku s krásnými kulatými čísly 2020 vám přeji též krásná čísla v konverzích a provizích.

Autor článku

Jan Ptáček

Jan Ptáček

Affiliate manager
honza@ehub.cz

Jan has been working at eHUB.cz since 2019, before, he led the affiliate network eRetail.cz and has been working in the world of affiliate marketing since 2015. Don't hesitate to contact Jan with any further questions.

Další články

Affiliate programy Lentiamo přechází pod křídla sítě eHUB

Pokud promujete Lentiamo CZ/RO či Vasesosovky.sk zbystřete, od 1. srpna 2021 přejdou affiliate programy CZ/SK/RO kompletně pod správu sítě eHUB

Continue reading

Technické novinky v eHUB II

Zajímá vás jaké technické změny, úpravy a novinky jsme v poslední době udělali? Vše najdete v článku.

Continue reading

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za červen

Přehled dat za červen 2021. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem nebo kolik si vydělali nejlepší partneři?

Continue reading

Komentáře