blog picture
06.03.2017 Rozhovory
Michal Hardyn: stále je spousta nových témat pro obsahové partnery
S Michalem jsme si popovídali o jeho affiliate začátcích i o tom, jak vidí současnou situaci na trhu. Nejen z dob největší slávy AffiliateClubu je Michal považován za jednu z ikon českého affiliate prostředí a stále k tomu má co říct. Zajímalo nás, jak vidí s určitým odstupem pozici provozovatele affiliate sítě.
blog picture
06.02.2017 Novinky v eHUBu
Nové uživatelské prostředí pro Publishery
Tak jsme se všichni dočkali! Vlastně poprvé od spuštění naší sítě v roce 2010 jsme nasadili kompletně nové uživatelské prostředí pro Publishery (PM). Je to součást dlouhodobého procesu, který začala loni nasazením nového uživatelského prostředí pro Advertisery (AM) a následoval novým webem.
blog picture
02.01.2017 Novinky v eHUBu
Ukončení kampaně Nakupvakci
V prosinci jsme se museli rozloučit s jednou z nejstarších kampaní, kterou jsme v eHUBu měli – s Nakupvakci.cz. Jak se budou řešit provize, které nám tento inzerent dluží a pravděpodobně je už nikdy nezaplatí?
blog picture
25.08.2016 Novinky v eHUBu
Soutěž s Trenýrkárna.cz
Vrhněte se s námi v září do soutěže s Trenýrkárna.cz o dva poukazy v hodnotě 1 000 Kč! Pro nejlepšího Publishera čeká navýšení provize až na 12 % PPS do konce roku 2016.
blog picture
28.04.2016 Vzdělávání
Export informací o kampaních
Vždy aktuální informace o veřejných kampaních v našem systému včetně výše provize a dalších parametrů poskytujeme nově v automatizovaném exportu dat, který se může hodit nejen **affiliate katalogům**.
blog picture
27.04.2016 Vzdělávání
Jak sestavit odkaz
Úspěšně jste se přihlásili do našeho systému, ale nevíte, jak sestavit provizní odkazy, které byste mohli použít k propagaci kampaní? Zde Vám poradíme jak na to.
blog picture
26.04.2016 Vzdělávání
Vítejte v affiliate síti eHUB
V tomto návodu Vás rádi provedeme od registrace až k úspěšné propagaci v rámci naší affiliate sítě eHUB.cz.