Půjčky a refinancování od Zonky

Představujeme novou affiliate kampaň: půjčky a refinancování od Zonky

Michal Majgot
23.11.2018
blog picture
Affiliate kampaň Zonky

Další novou kampaní, kterou jsme v síti spustili, je Zonky. Unikátní česká peer-to-peer (P2P) platforma, která spojuje žadatele o půjčku se soukromými investory.

Nabízíme velmi vysokou provizi 3.300 Kč za uskutečněnou půjčku.

Víme, že affiliate trh je v oboru půjček teď složitější. Pro ty, kteří se však dokázali přizpůsobit, máme skutečně efektivní možnosti.

K propagaci můžete totiž využít náš HTML formulář. Nastylujte si ho dle libosti na míru vašemu webu a získejte také výhodu vlastní děkovací stránky. Díky vlastním měřícím kódům bude možné efektivně řídit reklamní kampaně.

Vlastní formuláře u Zonky doposud trh nenabízel. Jestli tedy máte tématickou podstránku na finančním webu, tohle je pro vás zajímavá příležitost. V případě, že budete mít s nastylováním problém, ozvěte se nám. Připravíme vám formulář na míru.

V kampani je dále několik podstránek, které můžete propagovat a sada bannerů směřující buď na podstránku o nejlevnější online půjčce, nebo na podstránku o refinancování.

Před Vánocemi si bohužel řada lidí bere půjčky na špatné účely. Proto doporučujeme v rámci propagace apelovat na finanční gramotnost a propagovat především refinancování, nebo nahrazení stávající drahé půjčky levnou od Zonky. V tomto ohledu je Zonky velmi užitečná služba.

Pokud na vašem webu při propagaci Zonky půjčky uvádíte i údaj o nákladech úvěru (např. úrokovou sazbu), pak je nutné dle zákona o spotřebitelském úvěru uvést i reprezentativní příklad. Připravili jsme ho za vás. Najdete ho v administraci u kampaně v materiálech.

Podrobnosti najdete v detailu kampaně a přímo v administraci eHUB.

Michal Majgot
Affiliate manager

Další články

blog picture
16.03.2023 Rubrika
Přehled vzdělávacích článků za únor 2023
Tipy na zajímavé zdroje informací za měsíc únor
blog picture
06.03.2023 Rubrika
Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za únor
Přehled dat za únor 2023. Zajímá vás jaká je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem nebo kolik si vydělali nejlepší partneři?
blog picture
15.02.2023 Rubrika
Přehled vzdělávacích článků za leden 2023
Tipy na zajímavé zdroje informací za měsíc leden

Chcete něco podobného?

Zaregistrujte se.