Půjčky a refinancování od Zonky

Affiliate kampaň Zonky

Další novou kampaní, kterou jsme v síti spustili, je Zonky. Unikátní česká peer-to-peer (P2P) platforma, která spojuje žadatele o půjčku se soukromými investory.

Nabízíme velmi vysokou provizi 3.300 Kč za uskutečněnou půjčku.

Víme, že affiliate trh je v oboru půjček teď složitější. Pro ty, kteří se však dokázali přizpůsobit, máme skutečně efektivní možnosti.

K propagaci můžete totiž využít náš HTML formulář. Nastylujte si ho dle libosti na míru vašemu webu a získejte také výhodu vlastní děkovací stránky. Díky vlastním měřícím kódům bude možné efektivně řídit reklamní kampaně.

Vlastní formuláře u Zonky doposud trh nenabízel. Jestli tedy máte tématickou podstránku na finančním webu, tohle je pro vás zajímavá příležitost. V případě, že budete mít s nastylováním problém, ozvěte se nám. Připravíme vám formulář na míru.

V kampani je dále několik podstránek, které můžete propagovat a sada bannerů směřující buď na podstránku o nejlevnější online půjčce, nebo na podstránku o refinancování.

Před Vánocemi si bohužel řada lidí bere půjčky na špatné účely. Proto doporučujeme v rámci propagace apelovat na finanční gramotnost a propagovat především refinancování, nebo nahrazení stávající drahé půjčky levnou od Zonky. V tomto ohledu je Zonky velmi užitečná služba.

Pokud na vašem webu při propagaci Zonky půjčky uvádíte i údaj o nákladech úvěru (např. úrokovou sazbu), pak je nutné dle zákona o spotřebitelském úvěru uvést i reprezentativní příklad. Připravili jsme ho za vás. Najdete ho v administraci u kampaně v materiálech.

Podrobnosti najdete v detailu kampaně a přímo v administraci eHUB.

Autor článku

Michal Majgot

Affiliate manager
[email protected]

Další články

Affiliate program Bonami SK přechází do eHUBu! Jak to bude probíhat?

Affiliate program Bonami SK míří do eHUBu. Co potřebujete vědět? Všechny důležité informace na jednom místě.

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za květen

Přehled dat za květen 2022. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem nebo kolik si vydělali nejlepší partneři?

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za duben

Přehled dat za duben 2022. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem nebo kolik si vydělali nejlepší partneři?

Čti dál

Komentáře