Affiliate program Zonky.cz

Zonky.cz je on-line platforma, která zprostředkovává půjčky mezi obyčejnými lidmi. Na jedné straně jsou lidé, kteří si chtějí půjčit peníze. Na druhé straně pak lidé, kteří jim je půjčit mohou. Zonky obě skupiny lidí propojí. Cílem je vynechat banky i nebankovní instituce a oběma stranám nabídnout výhodný úrok. Zonky.cz na vše dohlíží, hlídá právní náležitosti a půjčku zajišťuje technicky. Funguje jako podpora po celou dobu půjčky – pro investory i toho, kdo si půjčil. Zonky je fér pro všechny.

Datum spuštení kampaně: 21.11.2018
Web: https://zonky.cz/
Výše provize PPA (Čerpání půjčky) 3 500,00 Kč (bez DPH)
Specifické nastavení kampaně: Na základě odeslání leadu vznikne nulová provize a v případě čerpání produktu bude při schválení provize navýšena. Při dosažení 11 a více schválených půjček za 1 kalendářní měsíc bude provize navýšena na 4.000 CZK. Speciální podmínky pro cashbacky - viz. materiály.
Doba platnosti cookies: 30 dní
Interval schvalování: 30 dní
Není povoleno:
  • Cílení na brand (včetně SEM)
    (PPC je zakázáno komplet. Výjimku je možné sjednat, napište nám.)
  • Emailing
    (Emailing je možný posílat po schválení.)
  • Jiné
    (Weby zasílejte ke schválení. Pokud na vašem webu při propagaci Zonky půjčky uvádíte i údaj o nákladech úvěru (např. úrokovou sazbu), pak je nutné dle zákona o spotřebitelském úvěru uvést i reprezentativní příklad. Najdete ho v materiálech.)
  • SEM (kompletní)