Robeeto.com campaign conditions | eHUB.cz

Affiliate campaign Robeeto.com


blog picture

Najít a objednat schopného instalatéra by podle nás nemělo trvat věčnost. Stejně tak šikovnou kadeřnici, spolehlivou paní na hlídání nebo nadšeného lektora. Ti by zase měli mít možnost získat zakázky jednoduše online. Bez hodin strávených na telefonu dohadováním se o termínech. Proto vytváříme online tržiště služeb, které je přehledné, férové a pro každého. Pro zákazníky i poskytovatele. Od zavedených firem přes začínající podnikatele až po zapálené nadšence.

Commission

24,00% 12,00 - 400,00Kč

Attribution period

30 days

Market

Additional info


Specific campaign settings:
Za vytvoření profilu pracanta získáte 20,- Kč. Za registraci uživatele nezískáte provizi. Pokud ale uživatel, zadá první poptávku, tak získáte 12,- Kč. Následující provize se týkají jen profilu pracanta. V případě, že si pracant zaplatí trial placenou verzi získáte 28,- Kč. Pokud si placené členství ponechá, tak za první plně placené období získáte 400,- Kč a pokud si jej ponechá i nadále, tak pak za následující dvě získáte po 240,- Kč. V případě, že si pracant zaplatí některý z pay-as-you-go produktů, získáte za každou objednanou službu do 1 roku od registrace 24 % z ceny produktu. Neexistující, podvodné profily a objednávky budou zamítány


Jan Ptáček

Jan Ptáček

Affiliate manager
honza@ehub.cz


Jan has been working at eHUB.cz since 2019, before, he led the affiliate network eRetail.cz and has been working in the world of affiliate marketing since 2015. Don't hesitate to contact Jan with any further questions.

Similar campaigns

Habeo.cz logo

Habeo.cz

8,00% | 30 days

DripDrops.cz logo

DripDrops.cz

20,00% | 30 days

Alza.sk logo

Alza.sk

1,50 - 5,00% | 1 day

Maluna.cz logo

Maluna.cz

5,00% | 30 days