GDPR v eHUB a změna VOP

Přehled vzdělávacích článků za duben 2020

Další várka vzdělávacích článků z oblasti on-line marketingu, které jsme vybrali v průběhu března a dubna. Určitě si je nenechte ujít.

Čti dál

Spousta nových funkcí pro práci s XML feedy pro affiliate v eHUBu

Pracovat s XML je náročné. Co e-shop, to jiný standard výstupu. Ne všechny problémy dokážeme naší novou technologií v eHUBu vyřešit, ale dost z nich ano. Co je tedy nového?

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za březen

Přehled dat za březen 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Čti dál

Aktualizace bodů omezení propagace affiliate programů

Po předělání e-mailové komunikaci jsme se vrhli také na aktualizaci seznamu omezení propagace jednotlivých affiliate programů. Možná jste již v loňském roce zaznamenali, že více dbáme na dodržování pravidel.

Čti dál

Nová podoba emailové komunikace v eHUBu

V posledních měsících se toho v eHUBu mění opravdu hodně a jednou z důležitých věcí je i emailing. Na čem jsme zapracovali? Co se změnilo? Je toho opravdu hodně, tak pojďme na to!

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za únor

Vážení partneři, s přáním hezké neděle přináším pár čísel z naší sítě za únor 2020. Věřím, že je shledáte zajímavá.

Čti dál

Affiliate & koronavirus: informace a doporučení

Přinášíme přehled inzerentů, kde aktuálně došlo k nějaké změně či omezení. Informace budeme postupně aktualizovat a zároveň se snažíme přidat také doporučení jaké segmenty aktuálně propagovat.

Čti dál

Přehled zajímavých článků za únor 2020

Přehled nejzajímavějších článků z oblasti on-line a affiliate na které jsme narazili v únoru a březnu. Snad si vyberete z článků ten nejzajímavější pro vás a váš business.

Čti dál