Jak vyřešit novou podobu cookies lišty na Wordpress webech

Autor článku

Jan Ptáček

Affiliate manager
[email protected]

Další články

Affiliate program Bonami SK přechází do eHUBu! Jak to bude probíhat?

Affiliate program Bonami SK míří do eHUBu. Co potřebujete vědět? Všechny důležité informace na jednom místě.

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za květen

Přehled dat za květen 2022. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem nebo kolik si vydělali nejlepší partneři?

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za duben

Přehled dat za duben 2022. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem nebo kolik si vydělali nejlepší partneři?

Čti dál

Komentáře

Jan Ptáček 09.02.2022, 13:33:50

Dobrý den Lucia, děkuji za pochvalu. K vašemu dotazu mohu říct, že máte pravdu v tom, že free verze neukládá doklady o udělených souhlasech (Records of Consent). Nicméně vycházím z tohoto článku https://complianz.io/definition/what-is-proof-of-consent/, kde uvádějí, že není zákonná povinnost vést aktivní záznamy. Doporučuji poradit se s právníky. Pokud vám právníci potvrdí, že s ohledem na aktuální znění zákona o elektronických komunikací je povinnost vést záznamy, pak tento plugin ve free verzi bohužel nebude použitelný. Pokud taková povinnost ze zákona neplyne, tak bude free verze dostatečná.
odpovědět

Lucia Sebestova 09.02.2022, 11:50:24

Dobrý deň Jan, krasne spracovaný članok ďakujeme. Mam len otázočku ohladom Complianz a to Doklad o udeleni suhlasu . Doklady v neplatenej verzii neuklada takže čo sa tyka dodržiavania zakona v neplatenej verzii je Complianz vlastne nedostatočný?
odpovědět