Affiliate program Smarty.cz


blog picture

Jsme ryze česká, rostoucí a finančně silná společnost. Mobilním telefonům, tabletům a příslušenství se věnujeme již od roku 1999 formou maloobchodu, velkoobchodu a i formou dovozu a výhradního zastoupení pro různé značky.

Provize

0,50 - 8,00%

Atribuční okno

30 dní

Trh

Omezení propagace
Dodatečné info


Specifické nastavení programu:
Provize se schválí/zamítne nejdříve 30 dní po doručení zboží zákazníkovi, nedojde-li k její změně. Provizní systém se nevztahuje na zákazníky, kteří spadají pod firemní klientelu Smarty a nakupují s předem nastaveným cenovým zvýhodněním na veškerý či část sortimentu Smarty nebo získávají individuální cenovou nabídku - tyto objednávky se do systému vůbec nepropíší (do 7.9.2020 s provizí 0 Kč). XML Feed na vyžádání u affiliate managera. Jednotlivé provize dle kategorií najdete v sekci "Materiály ke stažení". O přesunu do jiné provizní skupiny rozhoduje vždy inzerent. U cashbackových a kupónových portálů dojde k zamítnutí provize v případě využití kupónů neurčeného pro affiliate partnery.


Lukáš Jabůrek

Lukáš Jabůrek

Affiliate development manager
[email protected]


Lukáš pracuje v eHUB od léta 2019. Předtím působil bezmála 3 roky jako affiliate manager cashback portálu Tipli. V eHUB se specializuje hlavně na segment nábytku a elektra. Ve volném času spravuje pár svých menších webů.

Podobné programy

Jabkolevně.cz logo

Jabkolevně.cz

400,00Kč | 14 dní

Nářadí-Simon.cz logo

Nářadí-Simon.cz

0,80 - 12,00% | 14 dní

iPhoneMarket.cz logo

iPhoneMarket.cz

4,00% | 30 dní

NETHIT.cz logo

NETHIT.cz

10,00% | 30 dní