LK Media

Kreativní dílna v onlajnu, která poskytuje komplexní marketingové služby. Máme rozsáhlé zkušenosti z vlastních i klientských projektů. Českým e-shopům jsme už pomohli ke stovkám milionům Kč obratu. Teď je čas pomoci vám.

Důvod č. 1

Blog na míru

Jako jediní na českém trhu nabízíme Blog na míru jako ucelenou službu s jasnými pravidly i očekávanými výsledky.

Důvod č. 2

Affiliate funguje

S affiliate programy máme bohaté zkušenosti a víme, že dobře řízený program může přinášet konverze, které dávají smysl – tedy od nových zákazníků.

Nabízené služby

SEO

Umíme provést analýzu technického a obsahového SEO a poznatky následně zapracovat. Tvoříme dlouhodobé SEO strategie, které přináší konverzní návštěvnost z vyhledávačů.

E-mail marketing

Nabízíme přípravu a rozvoj e-mail marketingu pro vaší firmu zaměřeného na výkon a opakované objednávky zákazníků. Úspěchy kampaně neměříme na počet prokliků, ale na počet objednávek a výši tržeb.

Influencer marketing

Nabízíme přípravu a rozvoj influencer programu pro vaší firmu zaměřeného na výkon. Úspěchy kampaně neměříme na počet lajků a followerů, ale na počet objednávek a výši tržeb, které influencer přinese.

Správa sociálních sítí a komunikace značky

Pomůžeme vám s tonalitou a prezentací vaší značky v internetovém veřejném prostoru.

Copywriting

Co od nás můžete čekat? Čtivé texty a články, za kterými stojí pečlivá technická a obsahová rešerše. Tvoříme články, které stojí za to číst.

Linkbuilding

Vytváříme kvalitní zpětné odkazy, které jsou v souladu s tématem vašich stránek, přicházejí z ověřených domén s reálnou návštěvností a doložitelně zlepšují autoritu a pozice vašeho webu v internetových vyhledávačích.

Překlady

Nabízíme překlady vašich on-line projektů do slovenštiny, angličtiny a polštiny. Využíváme kombinaci umělé inteligence a korektury rodilými mluvčími = kvalitní služba za rozumnou cenu.

Produkce videí

Sami jsme si stokrát ověřili, že fotka a dobré video prodává. Nabízíme organizaci focení vašich produktů na klíč. Zajistíme lokaci, modely, fotografa, líčení i rekvizity.

Klienti LK Media

Co zákazníci LK Media chválí?

Dominika Špačková
Byznys konzultantka pro efektivní podnikání

Lukáš mě na českém trhu překvapil. Naprosto vynikající příprava na konzultaci, skvěle zpracované materiály pro navazující práci. Rychlý vhled do problému a pomohl nastavit dlouhodobou strategii, která ladí a doplňuje a podporuje ostatní byznys cíle. A hlavně, vše zaměřeno na dlouhodobé výsledky.

Martin D.
Největší česká online jazyková škola

S Luckou a s Lukášem jsme se seznámili zhruba před půl rokem. V podstatě úplně náhodně slovo dalo slovo a začali jsme spolupracovat. Neznali jsme je, nevěděli jsme co a jak dělají, ale jejich přístup zněl sympaticky a tak jsme jim dali na 3 měsíce prostor a několik tisícovek, aby rozjeli naše sociální sítě. Dohoda byla, že od čtvrtého měsíce si na sebe a své aktivity na sociálních sítích buď vydělají, nebo spolupráci ukončíme. Pět let jsme naše sociální sítě tak nějak šmudlali sami a nikdy z toho nic nebylo. Lucka s Lukášem ale dosáhli nastaveného cíle ještě dříve, než jsme čekali. Po půl roce se staly sociální sítě jedním z našich důležitých zdrojů zákazníků i tržeb. Nejenže tihle dva dokáží přinést výsledky, ale je i radost je každý týden slyšet na naší online poradě a vždy se těšíme, s čím dalším zajímavým zase přijdou. Není z mé strany příliš strategické o nich hezky psát, protože nejraději bychom je měli jen sami pro sebe :-)

Petr Voves
Ochutnejořech.cz

Lukáše s Luckou mohu s klidným svědomím označit za klíčové a nepostradatelné kolegy, díky kterým je náš projekt Ochutnejořech.cz tak úspěšný. Původně jsem je oslovil „pouze“ kvůli správě sociálních sítí – Facebooku a Instagramu. Zaujal mě především jejich poutavý obsah o cestování a řekl jsem si, že takto výstižné a zajímavé příspěvky chci i o našich výrobcích. Od navázání spolupráce uběhl téměř jeden rok a nemůžu si ji vynachválit! Lucka pro nás vytváří vynikající recepty, které baví nejen naše sledující, ale i já s manželkou se každý měsíc těšíme, co nového se dá z našich nabízených dobrot připravit. Navíc pro náš e-shop fotí pěkné fotky a zachraňuje nás i v oblasti designu. Lukáš je zase machr na kompletní SEO problematiku. Každý týden přichází s novými nápady, jak můžeme zlepšit popisky k produktům, strukturu e-shopu, linkbuilding a mnoho dalších aspektů online marketingu. Trpělivě komunikuje s našimi vývojáři a pomáhá nám i v komunikaci s našimi zákazníky. Je to především jeho vlastní iniciativa, preciznost a zapálenost, kterou do našeho projektu přináší, čehož si na něm nejvíc cením. Lucka i Lukáš pro nás v neposlední řadě vytváří blogové příspěvky, které jsou výstižné o našich produktech a čtenáře opravdu zaujmou. Sečteno podtrženo: Lukáš s Luckou dokážou strčit do kapsy kdejakou velkou online agenturu, protože je vidět, že tvorba obsahu o našich produktech je opravdu baví.

Petr Tesař
www.tereko-stavby.cz

Lukáše a jeho drahou polovičku jsme oslovili na základě dobrých referencí zde na portále Na volné noze a můžeme říci, že tato doporučení jsou naprostou pravdou. Prvotní komunikace i navzdory tomu, že byli zrovna v Mexiku, proběhla fantasticky. Domluvili jsme se na všem od A do Z. Vše proběhlo dle stanovených termínů a našich představ. Za nás můžeme jednoznačně doporučit a těšíme se na další spolupráci. Dáváme 11 bodů z deseti :-)))

Jiří Kůs
www.nanospace.cz

Lukáš má na starosti SEO našeho internetového obchodu. Zajistil nám především plynulý přechod ze staré platformy Prestashopu na Shoptet tak, abychom nepřišli o naše pozice ve vyhledávačích. Vše pečlivě připravil a v Shoptetu nastavil. Nejvíce jsme se báli přesměrovávání starých produktů na nové (měnili jsme strukturu, složení produktů i jejich zařazení v menu). S Lukášem dále pokračujeme v práci na SEO a je to na výsledcích vidět.

Michal Valko
Business analytik

Při spolupráci s Lukášem jsem působil na straně zadavatele. Jednalo se o tvorbu a správu e-shopu pro českou kosmetickou značku. Lukáš je profesionál, který dodává kvalitní práci v krátkém čase. Jeho hluboké znalosti z digitálního světa v kombinaci s jeho přátelským přístupem z něj dělají ideální volbu při hledání konzultanta.

David Kudrna
Lektor digitálních dovedností

Lukáš má TOP znalosti v oblasti SEO. Objednali jsme si rozsáhlejší konzultaci a byl nám oporou při nastavování našeho webu. Dokáže své klienty přimět aktivně přemýšlet o SEO v rámci jejich projektu. Přesně to jsme potřebovali! Byť sami máme zkušenosti s tvorbou webů a textů, jeho rady byly vždy na místě a pomohou nám ještě lépe připravovat obsah, kterému rozumí i vyhledávače. Díky Lukášovi, jeho technickým doporučením a profesionálním radám bude náš web mnohonásobně lépe dohledatelný. Těším se, až to brzy uvidíme i v metrikách. Určitě budeme s Lukášem spolupracovat i nadále a konzultovat další rozvoj SEO.