GDPR v eHUB a změna VOP

Je affiliate marketing vhodným kanálem pro můj e-shop?

Chtěl bych vlastní affiliate program pro svůj e-shop nebo službu. Je pro mě vhodný? Odpověď se dozvíte v článku!

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za květen

Přehled dat za květen 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Čti dál

Affiliate síť AffilNet přechází pod křídla eHUBu

Je to již několik měsíců od chvíle, kdy Affiliate Agency Network přešla pod eHUB. Nyní po vzájemné dohodě přejde pod eHUB další affiliate síť a to AffilNet. Proč se rozhodli přejít? Jaké kampaně se budou migrovat? To vše v článku!

Čti dál

Přehled vzdělávacích článků za květen 2020

Další várka článků, podcastů a videí, které jsme vybrali v průběhu dubna a května a které by vám měli dle nás pomoci ve vašem podnikání.

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za duben

Přehled dat za duben 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Čti dál

Přehled vzdělávacích článků za duben 2020

Další várka vzdělávacích článků z oblasti on-line marketingu, které jsme vybrali v průběhu března a dubna. Určitě si je nenechte ujít.

Čti dál

Spousta nových funkcí pro práci s XML feedy pro affiliate v eHUBu

Pracovat s XML je náročné. Co e-shop, to jiný standard výstupu. Ne všechny problémy dokážeme naší novou technologií v eHUBu vyřešit, ale dost z nich ano. Co je tedy nového?

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za březen

Přehled dat za březen 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Čti dál