Zjednodušený proces vyplácení provizí v našem systému

Jdeme si vlastní cestou, chceme všem vycházet vstříc a řešit si věci po svém. Právě takové úpravy mechanismu, jako je tato, by byly při užívání jiných platforem poměrně složité a měli bychom svázané ruce. Práce v systému na vyplácení provizí je nyní opět o něco snazší.

Jak sami jistě víte, doteď bylo nutné posílat faktury na náš email. Tento způsob byl poměrně zdlouhavý a v dnešní době nepatřil mezi nejmodernější. Rozhodli jsme se tedy pro změnu, a proto jsme v našem systému, v záložce “Výplaty“, připravili pro vás možnost nahrát fakturu přímo. Vždy po dvacátém dni v měsíci zde naleznete instrukce, na jakou částku máte fakturu vystavit a jak ji do systému nahrát. Faktura se nikde nemůže zatoulat a vy obratem dostanete potvrzení o přijetí. Celý proces fakturace je odteď jednodušší a rychlejší.

Je to nezbytný krok k tomu, abychom v budoucnu mohli provize vyplácet zcela automatizovaně, k čemuž bychom se jinak nemohli rozumně dostat. Pokud máte nějaké otázky, určitě nás neváhejte kontaktovat!

Autor článku

Adam Hájek

Adam Hájek

Affiliate manager
adam@ehub.cz

Adam has been working for eHUB.cz since 2017 and specializes mainly in segments of baby goods and dietary supplements. Whether a beginner or an affiliate master and curious about anything from affil links to commission payouts, feel free to ask anytime.

Další články

Affiliate program KetoFit přechází pod křídla sítě eHUB

Pokud promujete KetoFit CZ/SK zbystřete, od 21. ledna 2021 přejde affiliate program KetoFit CZ i SK kompletně pod správu sítě eHUB

Continue reading

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za prosinec

Přehled dat za prosinec 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Continue reading

Affiliate program Benu CZ přechází do eHUBu! Jak to bude probíhat?

Affiliate program Benu CZ míří do eHUBu. Co potřebujete vědět? Všechny důležité informace na jednom místě.

Continue reading

Komentáře

DavidH 12.10.2018, 14:14:03

Dobry den\nja na faktury pouzivam tento produkt https://imboss.cz/\nmyslite ze mi ten vas nabidne neco na vic\ndekuji
odpovědět