Nová vychytávka: automatizovaný export slevových kuponů a akcí

V únoru jsme rozšířili naše uživatelské prostředí pro Publishery o novou funkci. Chtěli jsme maximálně možně zautomatizovat práci se slevovými kupony a krátkodobými slevovými akcemi našich inzerentů. Po přihlášení do našeho systému tak naleznete na záložce Reklamní prvky nový přehled Slevové kupony.

Tento výpis přehledně ukazuje všechny slevové kupony a akce od inzerentů v rámci naší sítě, které tam zatím zadáveme my jako administrátoři sítě, ale v krátkém časovém horizontu si to budou moct obhospodařovat i sami inzerenti. Tyto nabídky lze filtrovat jednak dle platnosti, na akutální a neauktální (minulé i budoucí). Dále dle typu - zatím rozlišujeme klasické slevové kupony (s kódem) a akce (typicky krátkodobé slevové akce na uričtou kategorii sortimentu). Občas je zbytečně pracné a až nereálné tyto nabídky aktualizovat na webech každý týden. Pokud je k nabídce přiřazena konkrétní landing URL, vygenerovaný affiliate odkaz již směřuje přímo na ní.

Teď to nejlepší. Po kliknutí na Export do JSON v pravém horním rohu se vám otevře vaše vlastní verze automativaného exportu, který obsahuje všechny tyto informace. Univerzální odkaz na tento export nalzenete zde: https://api.ehub.cz/v2/public/vouchers?pretty=true

Dokumentace je k dispozici na následujícím odkazu: http://docs.ehub.apiary.io/

Ale když si tento export vygenerujete přímo z vašeho uživatelského účtu, bude obsahovat rovnou i vaše unikátní affiliate odkazy. Stačí si data naimportovat s požadovaným filtrem a nemusíte pro to dělat nic víc. My budeme s inzerenty data aktualizovat za vás!

Autor článku

Ondřej Hájek

Ondřej Hájek

Team leader
hajek@ehub.cz

Další články

Affiliate program KetoFit přechází pod křídla sítě eHUB

Pokud promujete KetoFit CZ/SK zbystřete, od 21. ledna 2021 přejde affiliate program KetoFit CZ i SK kompletně pod správu sítě eHUB

Continue reading

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za prosinec

Přehled dat za prosinec 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Continue reading

Affiliate program Benu CZ přechází do eHUBu! Jak to bude probíhat?

Affiliate program Benu CZ míří do eHUBu. Co potřebujete vědět? Všechny důležité informace na jednom místě.

Continue reading

Komentáře