Nová kampaň AltClub: vzdělávání v kryptoměnách

Affiliate kampaň AltClub.com

Představujeme novou affiliate kampaň AltClub.com, vzdělávacích kurzů v oblasti kryptoměn.

AltClub nabízí členství a výukové videokurzy. V rámci členství poskytuje každodenní obsahový servis. Ten obnáší články, rozbory, analýzy, komentáře k vývoji cen kryptoměn, kalendář událostí, které hýbou světem kryptoměn a další.

Výukové kurzy se zaměřují na trading kryptoměn v několika úrovních znalostí zákazníka.

V eHUBu nabízíme:

    \t
  • 12% z ceny Kurzu Master Trader
  • \t
  • 20% z ceny ostatních kurzů a klubu

Ceny jsou bez DPH. Na základě registrace nového uživatele vznikne nulová provize. Až na základě platby nově registrovaného uživatele po dobu 365 dní od registrace vznikne provize v konkrétní výši.

Jak propagovat

Na úvod je třeba říct, že tato kampaň nesmí být propagována přes cashback portály.

Naopak velmi vhodná je propagace obsahovou formou v oblíbených článcích o kryptoměnách. V eHUBu umožňujeme takzvané deep-link odkazování. Můžete si tedy vytvořit provizní odkazy cílené na konkrétní článek v klubu.

Obchodovat s kryptoměnami je velmi populární. K úspěšnému obchodování jsou však třeba znalosti, zkušenosti a informace. Klub nabízí informace o trhu na jednom místě. Kurzy zase potřebné znalosti. Získávání vlastních zkušeností bude díky těmto produktům mnohem méně riskantní.

Nabízet tyto produkty se tak přímo nabízí v článcích magazínu nebo na blogu, kde píšete o jednotlivých kryptoměnách, ICOs, změnách na trhu a podobně.

Téměř každá kryptoslužba, jako je směnárna, platební brána, burza nebo ICO má svůj affiliate program. Některé nabídky jsou užitečné, jiné sporné nebo dokonce nebezpečné. Je třeba si pečlivě vybírat. Nabízet k těmto službám především vzdělávání je pro vaše čtenáře prospěšné.

Využít lze také Facebook propagaci, protože po krátkém zákazu je promování tématu kryptoměn opět povoleno.

Za projektem AltClub stojí ostřílení profesionálové v čele s Danielem Trojanem. Odborníků, kteří se snaží vzdělávat, je na trhu víc. Co jsem si ale za poslední rok všiml, Dan má na rozdíl od jiných dobrou pověst. V minulosti mimo jiné úspěšně prodal slevový server TopSleva a Cashback portál Zuprofit.

Podrobnosti najdete v detailu kampaně a přímo v administraci eHUB.

Autor článku

Michal Majgot

Affiliate manager
info@ehub.cz

Další články

Black Friday 2020

Jeden z největších předvánočních nákupních svátků - BLACK FRIDAY - se blíží a inzerenti si připravili mnoho zajímavých akcí

Continue reading

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za říjen

Přehled dat za říjen 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Continue reading

Přehled vzdělávacích článků za září - říjen 2020

Další várka článků, podcastů a videí, které jsme vybrali v průběhu září a října a které vám, doufáme pomohou ve vašem affiliate snažení.

Continue reading

Komentáře