Zjednodušený proces vyplácení provizí v našem systému

Publikoval Adam v kategorii Novinky dne 26.06.2017

Jdeme si vlastní cestou, chceme všem vycházet vstříc a řešit si věci po svém. Právě takové úpravy mechanismu, jako je tato, by byly při užívání jiných platforem poměrně složité a měli bychom svázané ruce. Práce v systému na vyplácení provizí je nyní opět o něco snazší.

Jak sami jistě víte, doteď bylo nutné posílat faktury na náš email. Tento způsob byl poměrně zdlouhavý a v dnešní době nepatřil mezi nejmodernější. Rozhodli jsme se tedy pro změnu, a proto jsme v našem systému, v záložce “Výplaty“, připravili pro vás možnost nahrát fakturu přímo. Vždy po dvacátém dni v měsíci zde naleznete instrukce, na jakou částku máte fakturu vystavit a jak ji do systému nahrát. Faktura se nikde nemůže zatoulat a vy obratem dostanete potvrzení o přijetí. Celý proces fakturace je odteď jednodušší a rychlejší.

Je to nezbytný krok k tomu, abychom v budoucnu mohli provize vyplácet zcela automatizovaně, k čemuž bychom se jinak nemohli rozumně dostat. Pokud máte nějaké otázky, určitě nás neváhejte kontaktovat!