Zjednodušený proces vyplácení provizí v našem systému

Jdeme si vlastní cestou, chceme všem vycházet vstříc a řešit si věci po svém. Právě takové úpravy mechanismu, jako je tato, by byly při užívání jiných platforem poměrně složité a měli bychom svázané ruce. Práce v systému na vyplácení provizí je nyní opět o něco snazší.

Jak sami jistě víte, doteď bylo nutné posílat faktury na náš email. Tento způsob byl poměrně zdlouhavý a v dnešní době nepatřil mezi nejmodernější. Rozhodli jsme se tedy pro změnu, a proto jsme v našem systému, v záložce “Výplaty“, připravili pro vás možnost nahrát fakturu přímo. Vždy po dvacátém dni v měsíci zde naleznete instrukce, na jakou částku máte fakturu vystavit a jak ji do systému nahrát. Faktura se nikde nemůže zatoulat a vy obratem dostanete potvrzení o přijetí. Celý proces fakturace je odteď jednodušší a rychlejší.

Je to nezbytný krok k tomu, abychom v budoucnu mohli provize vyplácet zcela automatizovaně, k čemuž bychom se jinak nemohli rozumně dostat. Pokud máte nějaké otázky, určitě nás neváhejte kontaktovat!

Autor článku

Adam Hájek

Adam Hájek

Affiliate manager
adam@ehub.cz

Adam působí v eHUB.cz od roku 2017 a v affilu se specializuje hlavně na segmenty dětského zboží a doplňků stravy. Ať už jste začátečník nebo zkušený affilák a zajímá vás cokoli od affiliate odkazů po vyplácení provizí, určitě se nebojte na cokoli zeptat.

Další články

ROZHOVOR: Petr Sysel z Twisto

Affiliate program Twisto fungoval v několika sítích. Nyní funguje pouze v eHUB. Co vedlo Twisto k tomuto rozhodnutí? Odpovídá Petr Sysel z Twisto.

Čti dál

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za srpen

Přehled dat za srpen 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Čti dál

Affiliate síť eRetail přechází od 1.10.2020 pod eHUB

Od 1.10.2020 přechází affiliate síť eRetail kompletně do eHUBu. Na co si dát pozor a co to znamená pro partnery? Důležité info na jednom místě.

Čti dál

Komentáře

DavidH 12.10.2018, 14:14:03

Dobry den\nja na faktury pouzivam tento produkt https://imboss.cz/\nmyslite ze mi ten vas nabidne neco na vic\ndekuji
odpovědět