Nová vychytávka: automatizovaný export slevových kuponů a akcí

V únoru jsme rozšířili naše uživatelské prostředí pro Publishery o novou funkci. Chtěli jsme maximálně možně zautomatizovat práci se slevovými kupony a krátkodobými slevovými akcemi našich inzerentů. Po přihlášení do našeho systému tak naleznete na záložce Reklamní prvky nový přehled Slevové kupony.

Tento výpis přehledně ukazuje všechny slevové kupony a akce od inzerentů v rámci naší sítě, které tam zatím zadáveme my jako administrátoři sítě, ale v krátkém časovém horizontu si to budou moct obhospodařovat i sami inzerenti. Tyto nabídky lze filtrovat jednak dle platnosti, na akutální a neauktální (minulé i budoucí). Dále dle typu - zatím rozlišujeme klasické slevové kupony (s kódem) a akce (typicky krátkodobé slevové akce na uričtou kategorii sortimentu). Občas je zbytečně pracné a až nereálné tyto nabídky aktualizovat na webech každý týden. Pokud je k nabídce přiřazena konkrétní landing URL, vygenerovaný affiliate odkaz již směřuje přímo na ní.

Teď to nejlepší. Po kliknutí na Export do JSON v pravém horním rohu se vám otevře vaše vlastní verze automativaného exportu, který obsahuje všechny tyto informace. Univerzální odkaz na tento export nalzenete zde: https://api.ehub.cz/v2/public/vouchers?pretty=true

Dokumentace je k dispozici na následujícím odkazu: http://docs.ehub.apiary.io/

Ale když si tento export vygenerujete přímo z vašeho uživatelského účtu, bude obsahovat rovnou i vaše unikátní affiliate odkazy. Stačí si data naimportovat s požadovaným filtrem a nemusíte pro to dělat nic víc. My budeme s inzerenty data aktualizovat za vás!

Autor článku

Ondřej Hájek

Ondřej Hájek

Team leader
hajek@ehub.cz

Další články

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za srpen

Přehled dat za srpen 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Čti dál

Affiliate síť eRetail přechází od 1.10.2020 pod eHUB

Od 1.10.2020 přechází affiliate síť eRetail kompletně do eHUBu. Na co si dát pozor a co to znamená pro partnery? Důležité info na jednom místě.

Čti dál

Přechod affiliate programu bez výpadku

Affiliate program Smarty.cz již bezmála rok funguje v síti eHUB. Jaký byl přechod programu z předchozího řešení?

Čti dál

Komentáře