Loser-tee.at

Alle Tees, die wir anbieten, wurden durch menschliche Hände bearbeitet. Sie pflückten Teeblätter, Kräuter und Früchte. Sie haben sie getrocknet, aufgerollt, sortiert. Keine Maschinen, nur die Hände junger Frauen und erfahrener Männer stehen hinter der Feinheit und Schönheit jeder Sorte. Keine automatisierten Gewächshäuser, sondern nur die Finger und Handflächen von Bauern aus aller Welt sorgten um die Einzigartigkeit jeder Ernte. Im Lateinischen gibt es das Wort Manus für Hand. Für das Wort "echt" germanus und für "menschlich" das Wort humanus. Wir fügen nur uManutost hinzu (dieses Wort bedeutet auf Tschechisch etwas wie beharrlich oder Beharrlichkeit). Dabei legen wir nach wie vor Wert auf maximale Qualität. PS: Das Geheimnis zum Schluss: Loser-tee hat einen Bruder... Wir bieten 2 Marken in unserem E-Shop an, nämlich Loser-tee und Plantagen-kaffee, was uns erlaubt, alles im Auge zu behalten, von den Zutaten über die Verpackung bis zur Kundenzufriedenheit.

Provize
5,00 - 8,00%
Atribuční okno
30 dní
Kategorie
Potraviny a doplňky stravy
Trh
at

Provize

Provize
5,00 - 8,00%

O programu

Verze trackingu
Pokročilé Nejpokročilejší verze trakování (real-time), která kombinuje clicktracking skrze redirect a JS, a salestracking skrze pixel a JS. Z trakovacích metod realizovaných přímo v prohlížeči (včetně kontejnerů) se jedná o nejpřesnější a nerobustnější řešení, odolné vůči většině blokátorů.
Doménové trackování
Ano U programů, které mají dostupné Doménové trackování, dokážeme doměřit i objednávky z prokliku, který nešel skrze standardní affiliate odkaz (takový, jaký běžně vygenerujete z naší administrace). Partner musí mít v profilu registrované domény svých webů a pokud je zaznamenána odkazující URL z takové domény, považujeme to za affiliate proklik i když neobsahuje standardně nutné trakovací parametry. Nejedná se však o plnohodnotnou alternativu trakování (stejně přesnou), spíše o doplňkovou možnost trakovat i scénáře, kdy se požadované parametry v prohlížeči ztratí nebo není možné na web odkaz včetně parametrů umístit.
XML feed
Datum spuštění
10.04.2024

Více informace o programu naleznete v administraci: Přihlásit se / Registrovat se

Možnosti propagace

Zákaz emailingu bez předchozího schválení
Partneři nesmí rozeslat emailing bez předchozího souhlasu inzerenta nebo sítě, pokud se nejedná o pravidelný emailing s obecnou nabídkou 3 a více inzerentů či značek najednou, s jehož zasíláním uživatelé (adresáti) vyjádřili souhlas. Jakákoliv forma spamu je zakázána.
Klamavá reklama
Partneři nesmí používat názvy domén či subdomény, které obsahují v jakékoli podobě brand inzerenta, bez jeho souhlasu. Partneři nesmí připravovat webové stránky, v jejichž rámci se nachází webová stránka nebo webové stránky řešené tak, že existuje nebezpečí záměny s webovou stránkou inzerenta. Partneři nesmí zakládat profily, stránky a skupiny na sociální sítích obsahující v názvu brand inzerenta, bez jeho souhlasu. Dále nesmí používat smyšlené a neexistující slevové kupóny či akce ani jinou formu spamu.
PPC na klíčová slova (vč. brandu) a přímá arbitráž
Partneři nesmí inzerovat na brand inzerenta, jakékoliv jeho překlepové varianty a další definovaná klíčová slova v placených výsledcích vyhledávání a na sociálních sítích. A zároveň nesmí využívat inzerci v placených výsledcích vyhledávání a na sociálních sítích, která povede přímo na web inzerenta. Pokud partner chce využívat PPC, tak musí tuto návštěvnost směřovat na svůj web.
Lucie Vohralíková
Affiliate manager

Podobné programy

Plantagen-kaffee.at
Potraviny a doplňky stravy
Provize
PPS 8,00 %
Cashback: PPS 6,00 %
Coupons: PPS 5,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Rakousko
Detail programu
Provize
PPS 8,00 %
Cashback: PPS 6,00 %
Coupons: PPS 5,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Rakousko

Začněte vydělávat s eHUBem

Stačí vyplnit registrační formulář a nový zdroj příjmu máte na dosah.

Začít