Kapkapřírody.eu

Kapka přírody - Chuť přírody v každé kapce

Představujeme Kapku přírody, rodinnou firmu, která s vášní a pečlivostí vyrábí přírodní bylinkové, ovocné a zeleninové sirupy, pečené čaje a džemy. Jsme hrdí na to, že naše výrobky jsou výsledkem tradičních postupů a lásky k přírodě.

Proč propagovat Kapku přírody?
- Přírodní Složení: Naše produkty obsahují spoustu čerstvého ovoce a zeleninu, které sami odšťavňujeme. Nezředěné šťávy jsou základem našich sirupů, které obohacujeme bylinkami a kořením.

- Pečené čaje: Používáme vybrané ovoce, které pečeme s cukrem a zimním kořením jako hřebíček a skořice. Nepřidáváme žádnou vodu, což znamená, že veškerá šťáva je čistě z ovoce.

- Džemy s vysokým obsahem ovoce: Naše džemy obsahují až 75% ovocné složky s minimálním množstvím cukru. Mají příjemnou kyselkavou chuť, která se skvěle doplňuje se sladkým pečivem nebo v moučnících.

- Oceněná kvalita: Jsme držiteli certifikátů "Tradiční výrobek Slovácka" a "Regionální produkt Slovácka", což potvrzuje autenticitu a kvalitu našich výrobků.

- Rodinná tradice a láska k výrobě: Všechny produkty vyrábíme s láskou, což se odráží v jejich chuti a kvalitě. Naší největší radostí je slyšet, že našim zákazníkům "šmakujou".

- Podpora lokální výroby: Pomáháte propagovat tradiční české produkty, které si váží přírodních surovin a poctivého řemesla.

- Různorodost produktů: Naše sirupy, čaje a džemy jsou vhodné pro každodenní použití i jako dárky pro milovníky přírodních chutí.

Začněte propagovat Kapku přírody ještě dnes! Společně můžeme přinést kousek přírody do každé domácnosti

Provize
8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Kategorie
Potraviny a doplňky stravy
Trh
cz

Provize

Provize
8,00 %
Defaultní provizní skupina
  • PPS: 8,00 %

O programu

Verze trackingu
Pokročilé Nejpokročilejší verze trakování (real-time), která kombinuje clicktracking skrze redirect a JS, a salestracking skrze pixel a JS. Z trakovacích metod realizovaných přímo v prohlížeči (včetně kontejnerů) se jedná o nejpřesnější a nerobustnější řešení, odolné vůči většině blokátorů.
Doménové trackování
Ano U programů, které mají dostupné Doménové trackování, dokážeme doměřit i objednávky z prokliku, který nešel skrze standardní affiliate odkaz (takový, jaký běžně vygenerujete z naší administrace). Partner musí mít v profilu registrované domény svých webů a pokud je zaznamenána odkazující URL z takové domény, považujeme to za affiliate proklik i když neobsahuje standardně nutné trakovací parametry. Nejedná se však o plnohodnotnou alternativu trakování (stejně přesnou), spíše o doplňkovou možnost trakovat i scénáře, kdy se požadované parametry v prohlížeči ztratí nebo není možné na web odkaz včetně parametrů umístit.
XML feed
Datum spuštění
04.09.2025

Více informace o programu naleznete v administraci: Přihlásit se / Registrovat se

Možnosti propagace

Emailing bez předchozího schválení
Partneři nesmí rozeslat emailing bez předchozího souhlasu inzerenta nebo sítě, pokud se nejedná o pravidelný emailing s obecnou nabídkou 3 a více inzerentů či značek najednou, s jehož zasíláním uživatelé (adresáti) vyjádřili souhlas. Jakákoliv forma spamu je zakázána.
PPC na klíčová slova (vč. brandu) a přímá arbitráž
Partneři nesmí inzerovat na brand inzerenta, jakékoliv jeho překlepové varianty a další definovaná klíčová slova v placených výsledcích vyhledávání a na sociálních sítích. A zároveň nesmí využívat inzerci v placených výsledcích vyhledávání a na sociálních sítích, která povede přímo na web inzerenta. Pokud partner chce využívat PPC, tak musí tuto návštěvnost směřovat na svůj web.
Klamavá reklama
Partneři nesmí používat názvy domén či subdomény, které obsahují v jakékoli podobě brand inzerenta, bez jeho souhlasu. Partneři nesmí připravovat webové stránky, v jejichž rámci se nachází webová stránka nebo webové stránky řešené tak, že existuje nebezpečí záměny s webovou stránkou inzerenta. Partneři nesmí zakládat profily, stránky a skupiny na sociální sítích obsahující v názvu brand inzerenta, bez jeho souhlasu. Dále nesmí používat smyšlené a neexistující slevové kupóny či akce ani jinou formu spamu.
Šárka Kahánková
Affiliate Manager

Podobné programy

Familysnack.cz Potraviny a doplňky stravy
Provize
PPS 12,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
Noblevita.cz Potraviny a doplňky stravy
Provize
PPS 8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
Lifeunlocked.eu Potraviny a doplňky stravy
Provize
PPS 10,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
ProbiONE.com Potraviny a doplňky stravy
Provize
PPS 10,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
Provize
PPS 12,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Provize
PPS 8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Provize
PPS 10,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Provize
PPS 10,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko

Začněte vydělávat s eHUBem

Stačí vyplnit registrační formulář a nový zdroj příjmu máte na dosah.

Začít