Affiliate program Vodafone.cz

Operátor, který poskytuje vysokorychlostní internet bez výpadků do 1,5 milionu domácností a nabízí skvělé mobilní a televizní tarify. Již počtvrté vyhrál v nezávislém testu kvality P3 a jeho zákazníci to potvrzují svou věrností - 2 000 000 zákazníků je u Vodafone déle než 5 let.

Datum spuštení kampaně: 23.04.2021
Web: https://www.vodafone.cz/
Výše provize PPL Objednávka tarifů (telefon nebo TV) 800,00 Kč, Lead (vyplnění telefonního čísla) 240,00 Kč
Specifické nastavení kampaně: Provize za lead je schválená, pokud telefonní číslo je reálné, není během posledních 24 hodin duplicitní a jedná se o skutečný zájem o službu. Provize je připsána pouze v případě, se jednalo o tzv. last click (nepřipíše se v případě, že byla přepsána jinou placenou kampaní). Provize se připíše pouze za objednávku tarifů s paušálním plněním (mobil nebo TV) a nebo vyplnění telefonního čísla na webu Vodafone.
Doba platnosti cookies: 30 dní
Interval schvalování: 50 dní
Není povoleno:
 • Emailing až po schválení
  (V e-mailingu je nutné zároveň uvádět, že se nejedná o Vodafone, ale "partnera" Vodafone.)
 • Klamavá reklama
 • Jiné
  (Při propagaci na sociálních sítích není povoleno směřovat návštěvnost přímo na web Vodafone, ale partneři musí odkazovat nejprve na své stránky a až poté na web Vodafone.)
 • Tvorba vlastního obsahu a použití loga inzerenta
  (Nutné zaslat všechny vlastní materiály ke schválení. Doporučujeme využívat materiály, které jsou k dispozici v administraci.)
 • PPC na brandové dotazy
  (Ani ve volné shodě)