Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za červenec

Přehled dat za červenec 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Affiliate program Bonami CZ přechází do eHUBu! Jak to bude probíhat?

Affiliate program Bonami CZ míří do eHUBu. Co potřebujete vědět? Všechny důležité informace na jednom místě.

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za červen

Přehled dat za červen 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za květen

Přehled dat za květen 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Affiliate síť AffilNet přechází pod křídla eHUBu

Je to již několik měsíců od chvíle, kdy Affiliate Agency Network přešla pod eHUB. Nyní po vzájemné dohodě přejde pod eHUB další affiliate síť a to AffilNet. Proč se rozhodli přejít? Jaké kampaně se budou migrovat? To vše v článku!

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za duben

Přehled dat za duben 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?

Spousta nových funkcí pro práci s XML feedy pro affiliate v eHUBu

Pracovat s XML je náročné. Co e-shop, to jiný standard výstupu. Ne všechny problémy dokážeme naší novou technologií v eHUBu vyřešit, ale dost z nich ano. Co je tedy nového?

Jak se daří nám a Publisherům – aneb pár čísel za březen

Přehled dat za březen 2020. Zajímá vás jaké je nejvyšší provize, affiliate programy s největším růstem a kolik si vydělali nejlepší partneři?