Prepájame značky s tvorcami obsahu

Sme férová affiliate sieť, ktorá unikátnym spôsobom spája vlastnú technológiu s tímom skúsených affiliate manažérov. Očakávajte až 23% nárast tržieb vďaka propagačným aktivitám viac ako 8 800 tvorcov obsahu.

Prečo si firmy vyberajú práve eHUB?

Platforma, ktorá sa vám prispôsobí

Ako jediná affiliate sieť na českom a slovenskom trhu si kompletne vyvíjame vlastnú platformu. Môžeme ju tak plne prispôsobiť vašim požiadavkám a priviesť viac zákazníkov za menej peňazí.

Affiliate manažéri, s ktorými váš biznis porastie

Naši affiliate manažéri sa poctivo venujú správe každého affiliate programu. Priebežne ich vylepšujú, aby prinášali ešte lepšie výsledky, a sú stále k dispozícii so svojimi skúsenosťami a znalosťami. Vždy budete mať na koho sa obrátiť pre radu či pomoc.

Spoľahlivý partner od roku 2010

Za 12 rokov existencie sme sa v affiliate marketingu dostali na úroveň, ktorá na našom trhu nie je obvyklá. Stále, ale zostávame hlavne partiou pohodových ľudí, ktorá rada pomôže vybudovať úspešný affiliate program aj vašej spoločnosti.

Začnite rásť s eHUBom

Pre e-shopy a značky
Chcem ďalší zdroj zákazníkov a objednávok

Získajte návštevnosť z webov, na ktoré by ste sa inak nedostali. Neplatíte za kľučky, ale iba za reálne schválené objednávky.

Viac informácií
Pre tvorcov obsahu
Chcem zarábať na obsahu

Máte navštevované webové stránky, sledujúce na sociálnych sieťach alebo iný mediálny priestor? Získajte príjem z reklamy a zarábajte tým, čo vás baví.

Viac informácií

Čo o eHUBe hovoria naši zákazníci

Michal Majgot
Senior affiliate manažer v Alza.cz

Affiliate síť eHUB nám pomáhá rozvíjet affiliate Alzy na Slovensku. Využíváme tak jejich pokročilé technické řešení, které nám umožňuje program dále škálovat a férově odměňovat zapojené partnery. Oceňuji také skvělou komunikaci a lidský přístup. A to nejen k nám, ale i k affiliate partnerům. eHUB je pro nás spolehlivým obchodním partnerem, se který chceme náš affiliate program dále rozvíjet a dělat ho lepší.

Kamil Kotraba
Head of Performace Marketing Bonami.cz

Po přechodu z jiného affiliate řešení se nám daří v affil programu Bonami.cz neustále růst - oceňujeme především permanentní nárůst partnerů, rychlost komunikace a řešení problémů, technickou podporu a snahu program neustále rozvíjet. Affiliate síť eHUB je naším stabilním partnerem a společnými silami budeme i nadále pokračovat v úspěšné spolupráci a růstu tohoto kanálu.

Michal Šeděnka
E-commerce and Performance Marketing Lead Vodafone.cz

Platforma eHUB nám pomohla se startem našeho affiliate programu a díky skvělé komunikaci nám ho pomáhá dále rozvíjet. Velmi oceňuji schopnost poskytovat jak obchodní, tak technickou pomoc, a to především ve správném nastavení trackingu.

Petr Šteiner
Senior Marketing Specialist Smarty.cz

Na platformě eHUB si nejvíce vážíme časové flexibility, se kterou přistupují k našim požadavkům. Kromě pokročilého reportingu a přehlednosti platformy oceňujeme také rychlost přechodu na eHUB z jiné platformy.

Martin Borl
Majitel Littleshoes.cz

Se společností eHUB spolupracujeme již téměř 2 roky a za tu dobu se významně zvýšil počet partnerů, kteří jsou do našeho programu zapojeni, a kteří přináší stále větší objem transakcí. V affiliate programu vidíme přínos nejen čistě výkonnostní, ale budujeme skrz něj i povědomí o značce a začínáme stavět dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky. Vážíme si flexibilní podpory ze strany eHUBu i chuť rozšiřovat partnerskou síť tak, abychom mohli plnit naše marketingové cíle

Tomáš Ráček
Head of External Call Center and Affiliate network mBank

Před třema lety se začala mapovat naše spolupráce s platformou eHUB, která tvoří základní stavební kámen našeho nově vzniklého affiliate programu v České a Slovenské republice. Poskytuje nám vyspělé technické zázemí a díky výborné komunikaci nám pomáhá nejen s našim rozvojem, ale také nám sdílí aktuální trendy v oblasti affiliate světa.

Jiří Laburda
Senior online marketing specialista Marimex

S affiliate sítí eHUB jsme začali spolupracovat před rokem a půl. Od začátku je spolupráce bezproblémová, máme od nich plnou technickou i administrativní podporu. Překvapila nás snadnost implementace měřícího kódu, přehlednost administrace i rychlé zapojování affiliate partnerů. Spokojeni jsme i s výkonem jednotlivých partnerů. Díky spolupráci s eHUB.cz jsme dokázali růst i v této nelehké době a věříme, že tomu tak bude i do budoucna. Jsme přesvědčeni, že rozhodnutí vybrat eHUB.cz bylo správné, protože jsme v něm našli kvalitního partnera pro rozšiřování affiliate sítě.

Josef Buryan
Chief Marketing Officer Aktin/Vilgain

Spolupráce s affiliate sítí eHUB pro nás v Aktinu představuje důležitý krok v rozšiřování našeho pokrytí v oblasti affiliate marketingu. Ačkoliv jsme již dříve pracovali s vlastním řešením, spojení sil s eHUBem nám umožňuje efektivněji škálovat naše aktivity a vytvářet synergii, kde se obě řešení vzájemně doplňují a posilují. eHUB nám poskytuje pokročilé technické řešení, které zásadně přispívá k růstu a efektivitě našeho affiliate programu. Oceňujeme jejich férový a transparentní přístup k affilu a výbornou komunikaci, která je klíčová jak pro vztah s námi, tak pro vztahy s affiliate partnery. eHUB je pro nás nejen technickým poskytovatelem, ale spolehlivým obchodním partnerem, s nímž chceme náš affiliate program neustále rozvíjet a vylepšovat.

Pusťte sa do affiliate marketingu s eHUBom

Naši affiliate manažéri pripravia individuálne riešenie, ktoré pre vás bude mať maximálny prínos.

Začít