IzyVape.cz

Vítejte ve světě IZY VAPE, kde kombinace vášně a inovací vytváří špičkové produkty v oblasti vapingu a elektronických cigaret. Naše společnost se hrdě řadí mezi TOP značky prodávané v České a Slovenské republice, které najdete na pultech všech významných distributorů a na webových stránkách IZYVAPE. IZY VAPE není jen lokálním hráčem - jsme celosvětově oceňovanou značkou, která se pyšní titulem jediného skutečného evropského výrobce ve srovnání s ostatními, kteří své produkty vyrábějí mimo EU. Tato skutečnost je vedle naší neuvěřitelně vyladěné chuti a nepřeberného množství příchutí výjimečnou výhodou, která nám zaručuje špičkovou kvalitu a důvěru našich zákazníků. Věříme ve váš úspěch a vaši přítomnost ve světě online publikování a zveme vás, abyste se stali součástí naší cesty k úspěchu prostřednictvím affiliate partnerství. Jsme sami sobě výzvou - rozšířit naši přítomnost na českém a slovenském vape trhu o nové produktové řady - IZY VAPE PRO a nové e-liquidy. V tomto ohledu oceníme vaši profesionální pomoc a kreativitu. Vaše zkušenosti a vliv jsou pro nás při rozjezdu nových projektů neocenitelné a jsme přesvědčeni, že společně můžeme dosáhnout vynikajících výsledků na rostoucím vapingovém trhu. Byli bychom rádi, kdybyste s námi stáli na začátku této vzrušující cesty. Těšíme se, že se stanete součástí našeho placeného affiliate programu a pomůžete nám přiblížit kvalitu a inovace našich evropských produktů komunitě českých a slovenských vaperů.

Provize
0,00 - 20,00%
Atribuční okno
14 dní
Kategorie
Ostatní
Trh
cz

Provize

Provize
0,00 - 20,00%

O programu

Verze trackingu
Pokročilé Najpokročilejšia verzia trakovania (real-time), ktorá kombinuje clicktracking cez redirect a JS, a salestracking cez pixel a JS. Z trakovacích metód realizovaných priamo v prehliadači (vrátane kontajnerov) sa jedná o najpresnejšie a nerobustnejšie riešenie, odolné voči väčšine blokátorov.
Doménové trackování
Áno Pri programoch, ktoré majú dostupné Doménové trackovanie, dokážeme domerať aj objednávky z kliknutia, ktorý nešiel cez štandardný affiliate odkaz (taký, aký bežne vygenerujete z našej administrácie). Partner musí mať v profile registrované domény svojich webov a pokiaľ je zaznamenaná odkazujúca URL z takej domény, považujeme to za affiliate kliknutie aj keď neobsahuje štandardne nutné trakovacie parametre, nejedná sa však o plnohodnotnú alternatívu trakovania (rovnako presnú), skôr o doplnkovú možnosť trakovať aj scenáre, kedy sa požaduje.
XML feed
Datum spuštění
24.11.2023

Více informace o programu naleznete v administraci: Přihlásit se / Registrovat se

Možnosti propagace

Zákaz emailingu bez předchozího schválení
Partneři nesmí rozeslat emailing bez předchozího souhlasu inzerenta nebo sítě, pokud se nejedná o pravidelný emailing s obecnou nabídkou 3 a více inzerentů či značek najednou, s jehož zasíláním uživatelé (adresáti) vyjádřili souhlas. Jakákoliv forma spamu je zakázána.
PPC na klíčová slova (vč. brandu) a přímá arbitráž
Partneři nesmí inzerovat na brand inzerenta, jakékoliv jeho překlepové varianty a další definovaná klíčová slova v placených výsledcích vyhledávání a na sociálních sítích. A zároveň nesmí využívat inzerci v placených výsledcích vyhledávání a na sociálních sítích, která povede přímo na web inzerenta. Pokud partner chce využívat PPC, tak musí tuto návštěvnost směřovat na svůj web.
Klamavá reklama
Partneři nesmí používat názvy domén či subdomény, které obsahují v jakékoli podobě brand inzerenta, bez jeho souhlasu. Partneři nesmí připravovat webové stránky, v jejichž rámci se nachází webová stránka nebo webové stránky řešené tak, že existuje nebezpečí záměny s webovou stránkou inzerenta. Partneři nesmí zakládat profily, stránky a skupiny na sociální sítích obsahující v názvu brand inzerenta, bez jeho souhlasu. Dále nesmí používat smyšlené a neexistující slevové kupóny či akce ani jinou formu spamu.
Tvorba vlastního obsahu a použití loga inzerenta
Pokud partneři tvoří vlastní obsah pro propagaci inzerenta, mohou tento obsah publikovat pouze s předchozím souhlasem inzerenta nebo sítě.
Šárka Kahánková
Affiliate manager

Podobné programy

Diskont-zahrádkář.cz
Ostatní
Provize
PPS 8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
Potápníček.cz
Ostatní
Provize
PPL 8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
Zahradni-dreveny-nabytek.cz
Ostatní
Provize
PPS 8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
De-park.cz
Ostatní
Provize
PPS 5,00 %, Doprava 0,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
Provize
PPS 8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Provize
PPL 8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Provize
PPS 8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Provize
PPS 5,00 %, Doprava 0,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko

Začněte vydělávat s eHUBem

Stačí vyplnit registrační formulář a nový zdroj příjmu máte na dosah.

Začít