Affiliate program Warehouse1.cz


blog picture

Specializujeme se zejména na prémiové rumy, whisky, giny, vodky, ovocné destiláty, likéry, přírodní vína, Champagne, šumivá vína a nealko vhodné nejen do koktejlů. Zaměřujeme se na vyhledávání, dovoz a prodej výrobků prémiové kvality o nichž jsme přesvědčeni, že jsou jedinečné, inovativní nebo jsou v zemi svého původu velmi respektované a populární. Našim posláním je představovat zákazníkům kvalitní a prémiové nápoje a s tím spojenou vysokou úroveň zážitků.

Provízia

5,00 - 10,00%

Atribučné okno

14 dní

Trh

Dodatočné info


Špecifické nastavenia programu:
Snížená provize se vztahuje na kategorii Vouchery, Ostatní doplňky a produkty označené štítkem "Pouze v e-shopu". Nulová provize se vztahuje na produkty z neveřejné nabídky, které nejsou dostupné z e-shopu ale pouze skrze speciální odkazy a na velice limitované produkty, kterých je absolutní nedostatek a jsou vyrobeny v naprosto omezeném množství.


Lukáš Jabůrek

Lukáš Jabůrek

Affiliate development manager
[email protected]


Lukáš pracuje v eHUB od léta 2019. Předtím působil bezmála 3 roky jako affiliate manager cashback portálu Tipli. V eHUB se specializuje hlavně na segment nábytku a elektra. Ve volném času spravuje pár svých menších webů.

Podobné programy

KrajinaOmalovánek.cz logo

KrajinaOmalovánek.cz

6,40% | 30 dní

Driveto.cz logo

Driveto.cz

350,00 - 2 000,00Kč | 14 dní

ZažijKraj.cz logo

ZažijKraj.cz

6,00% | 30 dní

Habeo.cz logo

Habeo.cz

8,00% | 30 dní