Zafido.sk

Internetový obchod se zaměřením na prodej potřeb pro pěstování rostlin a údržbu zahrady. Nabízíme substráty, hnojiva, mulče, přípravky na ochranu rostlin, textilie, květináče a truhlíky. Dále prodáváme zahradnické nářadí, travní směsi, okrasné kameny a drtě či palivové dřevo.

Provize
7,00%
Atribuční okno
30 dní
Kategorie
Ostatní, Bydlení
Trh
cz

Provize

Provize
7,00%

O programu

Průměrná hodnota objednávky
2 544,07 Kč Vzorek dat za posledních 100 dní
Průměrná provize (%)
7,00 % Poměr sumy všech nezamítnutých provizí (CZK) ku počtu všech unikátních kliků, vzorek dat za posledních 100 dní
Průměrná provize (CZK)
178,08 Kč Vzorek dat za posledních 100 dní
Schvalovatelnost
90,79% Podíl schválených transakcí na celku (bez nevyřešených), vzorek dat 100 dní zpětně od nejmladší schválené provize
Konverzní poměr
1,92% Počet všech nezamítnutých transakcí ku počtu všech unikátních kliků, vzorek dat za posledních 100 dní.
Verze trackingu
Pokročilé Najpokročilejšia verzia trakovania (real-time), ktorá kombinuje clicktracking cez redirect a JS, a salestracking cez pixel a JS. Z trakovacích metód realizovaných priamo v prehliadači (vrátane kontajnerov) sa jedná o najpresnejšie a nerobustnejšie riešenie, odolné voči väčšine blokátorov.
Doménové trackování
Ano Pri programoch, ktoré majú dostupné Doménové trackovanie, dokážeme domerať aj objednávky z kliknutia, ktorý nešiel cez štandardný affiliate odkaz (taký, aký bežne vygenerujete z našej administrácie). Partner musí mať v profile registrované domény svojich webov a pokiaľ je zaznamenaná odkazujúca URL z takej domény, považujeme to za affiliate kliknutie aj keď neobsahuje štandardne nutné trakovacie parametre, nejedná sa však o plnohodnotnú alternatívu trakovania (rovnako presnú), skôr o doplnkovú možnosť trakovať aj scenáre, kedy sa požaduje.
XML feed
Datum spuštění
12.03.2021

Více informace o programu naleznete v administraci: Přihlásit se / Registrovat se

Možnosti propagace

Emailing až po schválení
Partneři nesmí rozeslat emailing bez předchozího souhlasu inzerenta nebo sítě. Pokud partneři pravidelně rozesílají mailing s obecnou nabídkou alespoň 5 inzerentů najednou (newsletter), toto omezení se jich netýká.
PPC na brandové dotazy
Partneři nesmí inzerovat na brand inzerenta a jakékoliv jeho překlepové varianty v placených výsledcích vyhledávání a na sociálních sítích.
Klamavá reklama
Partneři nesmí používat názvy domén či subdomény, které obsahují v jakékoli podobě brand inzerenta. Partneři nesmí připravovat webové stránky, v jejichž rámci se nachází webová stránka nebo webové stránky řešené tak, že existuje nebezpečí záměny s webovou stránkou inzerenta. Partneři nesmí zakládat profily, stránky a skupiny na sociální sítích obsahující v názvu brand inzerenta.

Podobné programy

OceněnáVína.cz
Ostatní
Provize
PPS 8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
Tufi.sk
Bydlení , Ostatní
Provize
PPS 4,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko, Slovensko
Detail programu
Woltair.cz
Ostatní , Bydlení
Provize
PPA 2 000,00 Kč
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
Acetex.cz
Bydlení , Ostatní
Provize
PPL 400,00 Kč
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Detail programu
Provize
PPS 8,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Provize
PPS 4,00 %
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko, Slovensko
Provize
PPA 2 000,00 Kč
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko
Provize
PPL 400,00 Kč
Atribuční okno
30 dní
Trh
Česko

Začněte vydělávat s eHUBem

Stačí vyplnit registrační formulář a nový zdroj příjmu máte na dosah.

Začít