Na tento produkt nelze uplatnit slevový kód ani kredity
Popis produktu
Pozvěte k sobě do kuchyně a jídelny kouzlo venkova.
Nádobí od dánské značky Green Gate propojuje precizní ruční výroba a osobitý design. V něm převládá jednoduchý vzhled decentně zdobený romantickými motivy, které nenásilně pozvednou i obyčejný pokrm.
Objevte celou nabídku řady Asta
Základní parametry
Objem
300 ml
Rozměry a specifikace
Průměr
10 cm
Výška
9 cm
Váha
300 g
Materiál a péče
Materiál
Porcelán
Instrukce
Nevhodné do mikrovlnky
Péče
Nevhodné do myčky
Ostatní parametry
Číslo produktu
1417197
Značka Green Gate
Značku Green Gate založili v roce 1996 Jesper a Mona z Dánska, které k jejich tvorbě je inspirovaly francouzské tapety z přelomu 19. století. A tak dali vzniknout něžnému porcelánu, kterého se nelze nabažit!